Rozjeďte svou podnikatelskou cestu naplno na konferenci Symposium #okroknapředvbusinessu!

Připravte se na nabitý program plný osvědčených tipů a neocenitelných zkušeností. Konference Symposium, pořádaná studentskou neziskovou organizací AIESEC, se uskuteční 13. října v brněnském Clubco Vlněna. Zaměřen je zejména na studenty uvažující o založení vlastního podnikání, ale inspiraci zde najdou i zkušenější podnikatelé.

26. 9. 2023

Pojďme si představit hosty konference Symposium.

Ivana Šedivá je osobností s mnohaletými zkušenostmi na nejvyšších pozicích ve firmách jako třeba Johnson & Johnson a McDonald's. Pomáhá majitelům a lídrům firem budovat smysluplný byznys a vytvářet odolné a produktivní organizace. Její rady jsou cenným zdrojem pro každého, kdo hledá cestu k úspěchu. Kromě toho má za sebou spolupráci s více než 650 startupy po celém světě.

Zajímavým hostem z oblasti trendů je Michal Vrátný, známý také pod přezdívkou Radar. Je autorem úspěšného projektu Železná koule, kde propojuje kondiční tréninky s individuálním přístupem a inovativními metodami. Díky němu získáte nejen náhled na aktuální trendy v oblasti fitness, ale také inspiraci k dosažení osobního růstu.

A tématem well-beingu se bude věnovat Petra Sobotková, co-founder & brand queen Mindset Mentors. Zaměřuje se na řešení komunikačních výzev, kterým čelí jednotlivci, týmy i firmy. Řídí se mottem kvalitní komunikace je klíčovým faktorem pro dosažení úspěchu.

Mezi dalšími hosty nebudou chybět Bea Brosková (Humancraft co-founder), Zuzana Paulovics (ČSOB), Michal Daniel (Notino) nebo Martin Štěpánek (Smartsupp).

Více informací o konferenci a možnosti nákupu najdete na oficiálních webových stránkách https://www.aiesec.cz/symposium/ a na sociálních sítích Symposium Brno - konference o podnikání.

Přijďte se inspirovat, učit a propojit s odborníky i dalšími nadšenci do podnikání na konferenci Symposium, kde se otevírají nové dveře k vašemu podnikatelskému úspěchu! #okroknapředvbusinessu.

Již 13. října 2023

Vstupenky zde