Připravte se na pohovor s Interview Prep

Hlásíte se na konkrétní pozici? Nebo si chcete jen vyzkoušet, jak může vypadat pracovní pohovor? Zkuste si pracovní pohovor nanečisto! 

22. 6. 2021

Mít skvělý životopis, poutavý motivační dopis i sebejistotu pro pracovní pohovory. To vše můžete získat díky našemu centru. Od léta letošního roku totiž startuje nová služba Interview Prep, která se zaměřuje speciálně na pohovory.

Co vás čeká?

Osobní nebo online schůzka se zaškoleným konzultantem, který se vám bude věnovat 30 až 40 minut. V rámci ní si vyzkoušíte modelový pracovní pohovor a otestujete si, jak byste si při něm vedli. Proto, abyste si z Interview Prep odnesli co nejvíce, je potřeba zaslat kariérním poradcům svůj životopis a případně inzerát, na který se hlásíte. „Konzultant pro vás na jejich základě připraví otázky na míru, kterými prověří vaši připravenost na rozhovor s personalistou i vaši sebe-prezentaci,“ vysvětluje manažerka kariérního poradenství Michaela Odehnalová.

Co díky Interview Prep získáte?

Představu, jaké otázky mohou na pohovoru s vámi zaznít. Hodnocení, jak jste si vedli při prezentaci svých dovedností, znalostí i zájmu o fiktivní či reálné pracovní místo. Zpětnou vazbu, co byste mohli zlepšit a jak. A také doporučení, jak se dále rozvíjet a vzdělávat. Služba Interview Prep je vhodná pro každého, kdo by si chtěl vylepšit svou sebeprezentaci a získat konkrétní tipy, jak na to. Dále pro ty, které zajímá, jak jejich představení sebe sama působí na ostatní, a zároveň by se rádi zbavili zbytečných obav z možného neúspěchu ve výběrovém řízení a získali větší jistotu při komunikaci s HR. V neposlední řadě je služba skvělá i pro ty, kterým to už někdy u pohovoru nevyšlo a rádi by odhalili příčinu předešlého neúspěchu, aby v budoucnu neopakovali stejné chyby.

Přihlásit se


Kromě přípravy na pohovor si u nás můžete nechat zkonzultovat zmíněný životopis, motivační dopis nebo profil na síti LinkedIn, a to díky službě CV Clinic. Jestliže potřebujete radu ohledně vašeho profesního směřování, pak tu jsou pro vás kariérní konzultace


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info