AIS Servis: Společnost se srdcem pro dobro

Naše firma se po vzoru své matky aktivně podílí na šíření dobra a vrací tak zpět do společnosti něco ze sebe. Nejde nám jen o zisk, ale o pozitivní dopad i mimo naše kanceláře. Chceme, aby svět byl lepším místem pro všechny. V oblasti společenské odpovědnosti firem se angažujeme hned několika způsoby a rádi bychom je s vámi nasdíleli.

25. 10. 2023

Bez popisku

Dobrovolnictví jako součást naší DNA

Netajíme se tím, že máme ve svém DNA zakódovaný závazek vůči dobrovolnictví. Naše zaměstnance nejen povzbuzujeme, ale i podporujeme, aby věnovali svůj čas dobrovolnickým aktivitám, které jim jsou blízké. Může to být pomoc v místním domově důchodců, dobrovolnictví ve školách, nebo účast na ekologických projektech. Všichni mají nárok na placené volno a strávit tak například teambuilding něčím prospěšným.

U nás v AISu je zatím preference trávení Charity day fyzickou aktivitou, což je vzhledem k oboru IT pochopitelné. Dobrý ohlas má například ZOO Brno. Bylo tam již několik týmů, některé opakovaně a čas tráví péčí o zeleň a drobné opravy inventáře.

  • Kolegové, kteří chtěli pojmout tuto aktivitu více komunitně si vybrali Domov pro seniory na Lesné a pomáhali zde s úklidem bytů po výmalbě.
  • Dalším místem, kde se nejen zapotíte, ale především hodně pomůžete, je zahrada Hospicu sv. Josefa v Rajhradě. Ta vyžaduje mnoho péče, aby byla pro klienty stále místem klidu a bezpečí.
  • Máme i kolegy, kteří by se rádi zapojili do celorepublikových aktivit, jako je např. Ukliďme Česko, pomáhají v SOS dětských vesničkách, v útulcích pro zvířata.
  • Možná je i pomoc s kolegy z jiného města a společně strávit den na zámecké zahradě v pražském Trojském zámku péčí o zeleň. Po dni plném práce pak může následovat zasloužená odměna formou společného setkání nad dobou večeří.
Bez popisku

Sbírky pro potřebné – více než jen dávání

Kromě dobrovolnictví se zaměstnanci AIS Servis aktivně zapojují do sbírek a to nejen pro své kolegy, kteří se ocitnou ve složité životní situaci. Naši zaměstnanci jsou velmi hrdí na to, že mohou být součástí těchto iniciativ a že mohou mít skutečný vliv na životy lidí ve svém okolí.

I díky Nadaci Kooperativa máme silného partnera v zádech.
Každý příběh a situace jsou jedinečné a nadace má možnost díky spolupráci s našimi partnery pomoci nejen s důsledky nemoci, dopravní nehody nebo přírodní katastrofy, ale snaží se zejména hledat cesty, jak těmto událostem předejít a nastartovat změnu, která pomůže změnit prostředí kolem nás.

Naše cesta do budoucnosti

Naše závazky v oblasti CSR neustále rozvíjejí a rozšiřují. Chceme být inspirací pro ostatní společnosti a ukázat, že lze úspěšně podnikat a zároveň se starat o druhé.

Věříme, že naše snahy o dobro jsou klíčem k lepší budoucnosti pro všechny.

Společně můžeme udělat velký rozdíl.

Chceš vytvářet lepší svět s námi? Sleduj náš LinkedIn, ať Ti neutečou informace o našich volných pozicích!

LinkedIn


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info