Eventy se studenty

Všichni studenti dříve či později vstoupí na trh práce a budou se rozhodovat o svém budoucím zaměstnavateli. Seznamte se s nimi a jejich potřebami blíže a zaujměte je na některém z našich eventů. 

Proč se zúčastnit našich eventů?

 

Budujte svůj brand v univerzitním prostředí

 

Potkejte studenty a studentky přímo

 

Poznejte potřeby své cílové skupiny

 

Získejte kontakty na mladé talenty

Vyberte si z nabídky eventů

Eventy realizujeme pouze na základě semestrální nabídky. Pro každý semestr volíme předem konkrétní výběr eventů tak, aby se eventy svým formátem nebo tématem neopakovaly. Vidíte-li u vámi vybraného eventu možnost přihlášení, napište nám. 

Na jaro 2023 pro vás chystáme seznam akcí

Pravidelně pořáme:

Potřebujete více informací?

Pokud si nejste jistí, který event by byl pro vás nejlepší, máte nějaké konkrétní otázky nebo byste chtěli vytvořit jiný koncept eventu přímo vám na míru, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu zamestnavatel@kariera.muni.cz.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Zanechte nám na sebe kontakt!

Jednou za půl roku vám pošleme přehled aktuálně vypisovaných eventů na budoucí semestr.

Chci informovat o nových termínech

Reference

Předchozí Následující

Často se ptáte

Jak je zajištěna účast studentů na akci?

Součástí vámi zakoupené služby je propagace akce mezi cílovou skupinou studentů. Účast studentů je nejvíce odvislá od tématu eventů. Některá témata jsou obecnější a díky tomu mohou oslovit více studentů. V případě, že chcete cílit na specifickou skupinu studentů, je možné, že kapacita bude z důvodu užšího cílení nižší. Vždy vám s výběrem tématu poradíme, aby studenty zaujalo a odráželo vaše cíle.  

Maximální počet přihlášených na event není limitován (jen v případě, že si tak kvůli interaktivitě budete přát). Účast studentů na akci v požadovaném počtu nemůžeme garantovat.  

Kde se eventy konají?

Eventy se primárně konají na půdě Masarykovy univerzity. Pokud cílíte na studenty konkrétní fakulty, snažíme se pro vás získat místnost přímo na dané fakultě. V případě, že máte zájem o akci v prostředí vaší společnosti, pak nás kontaktujte a domluvíme se individuálně. 

Ozvěte se nám

Máte otázku? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Viktória Matejová

koordinátorka vztahů se zaměstnavateli - Partnerství a eventy

telefon: 771 265 562
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info