Eventy se studenty

Každý student dříve či později vstoupí na trh práce a bude se rozhodovat o svém budoucím zaměstnavateli. Seznamte se blíže se studenty, kteří jsou přímo Vaší cílovou skupinou. Na eventy se registrují studenti, kteří mají zájem o práci v odvětí dané akce.

Na eventu se osobně setkáte hned s několika potenciálními uchazeči a kromě toho porozumíte i jejich potřebám v pracovním prostředí. Zaujměte je na některém z našich eventů!

  • nejrelevantnější uchazeči z oboru
  • branding i nábor
  • diskuse a networking

Proč se zúčastnit našich eventů?

 

Budujte svůj brand v univerzitním prostředí

 

Potkejte studenty a studentky přímo

 

Poznejte potřeby své cílové skupiny

 

Získejte kontakty na mladé talenty skrze networking

Vyberte si z nabídky eventů

Eventy realizujeme pouze na základě semestrální nabídky. Pro každý semestr volíme předem konkrétní výběr eventů tak, aby se eventy svým formátem nebo tématem neopakovaly. Vidíte-li u vámi vybraného eventu možnost přihlášení, napište nám. 

Pravidelně pořádáme:

Potřebujete více informací?

Pokud si nejste jistí, který event by byl pro vás nejlepší, máte nějaké konkrétní otázky nebo byste chtěli vytvořit jiný koncept eventu přímo vám na míru, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu zamestnavatel@kariera.muni.cz.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Zanechte nám na sebe kontakt!

Jednou za půl roku vám pošleme přehled aktuálně vypisovaných eventů na budoucí semestr.

Chci informovat o nových termínech

Reference

„Možnost představit společnost studentům, ať už při krátké TALK show, nebo online diskuzi, byla skvělou příležitostí, jak přiblížit naši práci potenciálním uchazečům. Zodpovědět otázky, které je o práci zajímaly a na které se při jiných příležitostech ostýchají zeptat. A v neposlední řadě i zdokonalení komunikačních schopností pro mě jako přednášejícího. Škoda jen, že jsem se žádné takovéto přednášky nezúčastnila jako student já - dokázala bych si pak lépe představit, co mě v nové práci může čekat.“

KPMG Czech Republic KPMG Czech Republic
Jana Hradečná, Audit Senior

„Účasť na Industry TALK bola za mňa skvelou možnosťou ako sa priblížiť študentom, porozumieť, čo ich pri výbere zamestnávateľa zaujíma a zároveň tieto otázky zodpovedať. Dostali sme príležitosť priblížiť študentom ako to v našom lokalizačnom biznise funguje, ako môžu v našej spoločnosti rásť, a aými rôznymi smermi sa môžu u nás vybrať. Na otázky, ktoré by sa na pohovore šancu spýtať nedostali, sme im radi zodpovedali počas networkingu. Je tiež skvelé, že študenti si môžu porovnať niekoľko spoločností naraz a vybrať si, či sa počas networkingu spoja s jednou, alebo kľudne so všetkými troma spoločnosťami. Navyše sa dozvedia oveľa viac než na akomkoľvek job faire.“

RWS Group RWS Group
Lívia Babincová, Talent Acquisition Partner
Předchozí Následující

Často se ptáte

Jak je zajištěna účast studentů na akci?

Součástí vámi zakoupené služby je propagace akce mezi cílovou skupinou studentů. Účast studentů je nejvíce odvislá od tématu eventů. Některá témata jsou obecnější a díky tomu mohou oslovit více studentů. V případě, že chcete cílit na specifickou skupinu studentů, je možné, že kapacita bude z důvodu užšího cílení nižší. Vždy vám s výběrem tématu poradíme, aby studenty zaujalo a odráželo vaše cíle.  

Maximální počet přihlášených na event není limitován (jen v případě, že si tak kvůli interaktivitě budete přát). Účast studentů na akci v požadovaném počtu nemůžeme garantovat.  

Kde se eventy konají?

Eventy se primárně konají na půdě Masarykovy univerzity. Pokud cílíte na studenty konkrétní fakulty, snažíme se pro vás získat místnost přímo na dané fakultě. V případě, že máte zájem o akci v prostředí vaší společnosti, pak nás kontaktujte a domluvíme se individuálně. 

Ozvěte se nám

Máte otázku? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Viktória Matejová

koordinátorka vztahů se zaměstnavateli - Partnerství a eventy

telefon: 771 265 562
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info