Podzimní semestr s Kariérním centrem

15. 12. 2021

V letošním semestru pro vás Kariérní centrum přichystalo hned čtyři eventy s firmami, tři webináře (čtvrtý teprve proběhne) a Veletrh pracovních příležitostí JobChallenge.

Eventy s firmami jsou zaměřeny především na propojení studia a praxe. Na těchto setkáních máte možnost se setkat přímo se zástupci firem, zjistit zajímavé informace a doptat se na to, co vás zajímá. Specialitou je Konference JobAcademy, na které se sekají lidé z různých oborů a diskutují o zvoleném tématu.

Webináře se naopak zaměřují na rozvoj osobnosti. Letos jste se mohli dozvědět například jak na kariéru, jak správně využít time-managment nebo jak bojovat se stresem. Vše v podání lektorů přímo z Kariérního centra.

Středobodem celého podzimního semestru je zajisté Veletrh pracovních příležitostí JobChallenge. Na něm letos vystavovalo téměř 50 vystavovatelů ze 16 různých oborů. Během dvou dnů jste mohli využít služeb Poradenského HUBu a nebo si popovídat přímo s personalistkami z různých společností.

Celý podzimní semestr byl nabitý k prasknutí a my jsme moc rádi, že jste ho prožili s námi! A nebojte - jarní semestr bude ještě lepší!

Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků, šťastný nový rok a úspěšné zkouškové!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info