Nevíš co po škole? Zkus to v KBC Global Services

6. 2. 2024

Zkombinuj školu i práci. V KBC Global Services to jde. Zjisti více o part-time pozici, kterou můžeš zkusit už při studiu, nebo o trainee programu pro absolventy.

Part-time v back office

Jedná se o částečný úvazek v našem moderním kompetenčním centru s kancelářemi v Campus Square. Pro tuhle práci se potřebuješ hlavně umět domluvit anglicky, a to slovem i písmem. Dále je důležité ovládat MS Office basics a být týmový hráč a ne sólista. Zbytek tě naučíme.

Více informací a přihlašování zde

Trainee program KBC Enter

Tenhle program jsme připravili pro všechny, kteří stále hledají své silné stránky a práci která by je bavila. Během 4týdenního programu si vyzkoušíš různá školení, dozvíš se o našich odděleních a na konci programu ideálně získáš práci v týmu, který ti nejvíc sedne.

Nabídka do konkrétního týmu potom bude na full-time, takže ideálně pokud se blížíš konci studia, nebo už máš studium za sebou.

Přihlaš se tady

V novém semestru ti přejeme hodně pevných nervů a těšíme se, pokud se rozhodneš praktické zkušenosti získat u nás. 😊