Veletrh pracovních příležitostí JobChallenge

10. 11. 2022

 

Veletrh práce JobChallenge se po dvou letech v online podobě vrací zpátky do fyzických prostor. Letošní 16. ročník se uskuteční v krásných prostorách Domu umění města Brna. V samotném centru města tak budete moci v rámci veletrhu pocítit to pravé genius loci tohoto místa a setkat se s mladými talenty z brněnských univerzit i dalších vysokých škol. Oslovte ty nejlepší z nich pro své volné pracovní pozice. 

Stránku s aktuálními informacemi pro rok 2022 pro vás aktuálně připravujeme a brzy zde bude zveřejněna. Pokud již nyní máte jakékoliv dotazy, rádi vám na ně odpovíme na info@jobch.cz | +420 724 900 512.

Proč se zúčastnit veletrhu JobChallenge?

Oslovení relevantních kandidátů již před veletrhem


Zaujměte studenty již před veletrhem díky poutavému firemnímu profilu na veletržním webu, zapojte se do soutěží nebo zaujměte praktickým workshopem.

Veletržní den jako efektivní nástroj pro nábor a branding


Využijte prezentace a setkejte se s potenciálními kandidáty pro vaši firmu. Oslovte studenty napřímo nebo je nechejte naskenovat QR kód s informacemi o vámi nabízených pozicích.

Využití databáze CV a budování brandu i po veletrhu


Budujte svůj brand i po veletrhu pomocí vylepšených profilů, které zůstanou na veletržním webu i po akci. Posilte svůj recrutiment a využívejte databázi uchazečů o práci.

Chcete se stát vystavovatelem?

Registrace pro 15. ročník veletrhu byla uzavřena v srpnu 2021. Přihlašování na další ročník veletrhu JobChallenge spustíme v květnu 2022. 

Reference

Předchozí Následující

Často se ptáte

Jak probíhá prezentace firem ve veletržní den?

Na veletrhu, který se letos koná v Domě umění města Brna, bude mít každý vystavovatel vyhrazený vlastní prostor, určený pro branding a setkání s návštěvníky. Firma bude mít dále k dispozici profil na veletržním webu, složený z popisu firmy, fotky a videa.  

Studenti kterých škol veletrh navštěvují?

Loni veletrh navštívili nejen studenti MUNI, MENDELU, VUT v Brně, ale také VŠE, UK, UTB, UPOL, VŠCHT, SU, VFU Brno, NEWTON College, Ambis, DFJP, VŠB-TU, ČVUT, studenti slovenských univerzit i studenti brněnských středních škol a gymnázií. 

Jaké je ročníkové složení studentů?

Výrazně převyšují studenti posledních ročníku studia a čerství absolventi. Daří se nám oslovovat studenty, kteří jsou relevantní pro částečné i plné úvazky.

Zjistěte více

Pro zkvalitňování našich služeb pro vás momentálně připravujeme zcela nové webové stránky. Více informací již brzy.

Ozvěte se nám

Máte otázku? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Bc. Kamila Látalová

Kontakt pro vystavovatele

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info