Veletrh pracovních příležitostí JobChallenge

1. 11. 2023

 

Letošní 17. ročník Veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge 2023 se uskuteční v krásných prostorech Hotelu Passage. V centru města se tak můžete setkat s mladými talenty z tří největších brněnských univerzit i dalších vysokých škol. Oslovte ty nejlepší z nich pro Vámi nabízené volné pracovní pozice.

Stránku s aktuálními informacemi pro rok 2023 pro vás aktuálně připravujeme a brzy zde bude zveřejněna. Pokud již nyní máte jakékoliv dotazy, rádi vám na ně odpovíme na info@jobch.cz | +420 724 900 512

Proč se zúčastnit veletrhu JobChallenge?

Oslovení relevantních kandidátů již před veletrhem


Zaujměte studenty již před veletrhem díky poutavému firemnímu profilu na veletržním webu, zapojte se do soutěží nebo zaujměte praktickým workshopem.

Veletržní den jako efektivní nástroj pro nábor a branding


Využijte prezentace a setkejte se s potenciálními kandidáty pro vaši firmu. Oslovte studenty napřímo nebo je nechejte naskenovat QR kód s informacemi o vámi nabízených pozicích.

Využití databáze CV a budování brandu i po veletrhu


Budujte svůj brand i po veletrhu pomocí vylepšených profilů, které zůstanou na veletržním webu i po akci. Posilte svůj recrutiment a využívejte databázi uchazečů o práci.

Chcete se stát vystavovatelem?

Registrace je možná na našich webových stránkách.

Reference

„Letošní veletrh byl netradiční, tak jako byl jiný celý letošní rok. Situace nám nedovolila se setkat osobně, na což bohužel většina podobných akcí neuměla zareagovat. Velký dík tak patří organizátorům veletrhu JobChallenge, který nebyl zrušen ani odložen na neurčito. Návštěvníci naší expozice byli ve většině případů dobře připravení a na rozdíl od „prezenční formy“ veletrhu nepřišel nikdo s větou: „Tak co pro mě máte…!?““

Skupina ČEZ Skupina ČEZ
MARTIN KLACIÁN, HR specialista pro nábor senior

„Veletrh byl organizačně velmi zdařilý. Líbilo se nám, že i přes nouzový stav jsme se mohli se studenty potkat. Naši kolegové uvítali možnost oslovit studenty a připravit pro ně zajímavou prezentaci. Nemůžu opomenout i organizaci a přípravu veletrhu, kdy jsme dostávali průběžně informace a kdykoli jsme mohli konzultovat své dotazy.“

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
MERCEDES WIMMEROVÁ, HR specialista

„Jsme moc rádi, že si organizátoři dali tu práci a uspořádali online veletrh, který proběhl velice hladce a byl velmi dobře zorganizován. Líbilo se nám propojení webových stránek s informacemi o firmách a programu s aplikací Teams, díky čemuž se mohli účastníci přihlašovat na stánky přímo z webu. A také možnost připojit se na one to one setkání. Nakonec nás překvapil počet návštěvníků, ještě teď nám chodí žádosti o práci nebo stáže.“

SEACOMP s.r.o. SEACOMP s.r.o.
FILIP KŘIVÁNEK, Project manager a administrátor partnerských programů s univerzitami
Předchozí Následující

Často se ptáte

Jak probíhá prezentace firem ve veletržní den?

Na veletrhu, který se letos koná v Hotel Passage města Brna, bude mít každý vystavovatel vyhrazený vlastní prostor, určený pro branding a setkání s návštěvníky. Firma bude mít dále k dispozici profil na veletržním webu, složený z popisu firmy, fotky a videa.

Studenti kterých škol veletrh navštěvují?

V průběhu let veletrh navštívili nejen studenti MUNI, MENDELU, VUT v Brně, ale také VŠE, UK, UTB, UPOL, VŠCHT, SU, VFU Brno, NEWTON College, Ambis, DFJP, VŠB-TU, ČVUT, studenti slovenských univerzit i studenti brněnských středních škol a gymnázií. 

Jaké je ročníkové složení studentů?

Výrazně převyšují studenti posledních ročníku studia a čerství absolventi. Daří se nám oslovovat studenty, kteří jsou relevantní pro částečné i plné úvazky.

Zjistěte více

https://www.jobch.cz/

Ozvěte se nám

Máte otázku? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Bc. Lan Huong

Koordinátorka vystavovatelů (Veletrh pracovních příležitostí JobChallenge)

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info