Koučování

Využijte možnost probrat své cíle, plány, motivaci a další témata s certifikovaným koučem. Během sezení vám kouč bude klást otázky a nabízet techniky, které mohou pomoci odhalit, co je vaším cílem a jaké kroky můžete podniknout k jeho naplnění. Koučování je vhodné při hledání motivace, plánování seberozvoje nebo definování cílů, řešení vhodného uplatnění, rozhodovacích dilemat a dalších “růstových” tématech. Není naopak vhodné při řešení krizí, psychických obtíží nebo partnerských problémech. V takových případech je vhodnější využít služeb Poradenského centra MUNI.

Koučování v Kariérním centru MU se zaměřuje především na pracovní oblast, která často ovlivňuje i osobní život, a tím přispívá k celkové životní spokojenosti. Protože jsou ale práce a osobní život často neoddělitelné složky, mohou být témata obecnější, osobnější.


Pro koho: studenti, absolventi do 1 roku od ukončení studia
Cena: zdarma


Pro koho: absolventi nad 1 rok od ukončení studia
Cena: 900 Kč


Délka: 50 minut

Jak to probíhá

Po registraci termínu vás čeká první setkání s koučem buď osobně, nebo online. Setkání trvá standardně 50 minut. První setkání je obvykle více organizační a informativní, aby si kouč a klient vyjasnili, co si pod koučováním přesně představit, co chce nebo potřebuje klient řešit, a co může kouč skutečně nabídnout. Další setkání probíhají po domluvě termínu s koučem.

Konzultace se konají fyzicky v konzultačních místnostech Kariérního centra. Konzultovat je možné i online – využíváme Microsoft Teams.

 

Jak se přihlásit

Přihlášení pro studenty a absolventy do 1 roku:

Vyberte si, jestli si přejete konzultaci osobně nebo online, zvolte některý z dostupných termínů a přihlaste se na něj.

Pro rezervaci termínu se nejprve přihlaste ke svému uživatelskému účtu.

Přihlášení pro absolventy nad 1 rok:

Přihlášení probíhá přes Obchodní centrum MU. Jakmile se přihlásíte, spojí se s vámi některý z našich koučů. Domluví se na termínu a formě úvodní konzultace (je možná osobně i online, v závislosti na aktuální situaci).

Platba probíhá převodem, fakturu vám pošleme na uvedený e-mail. Fakturu je třeba zaplatit do 14 dnů od objednání.

Přihlásit se na setkání

Jak postupovat po přihlášení

Konzultace osobně

V případě konzultace osobně se na vás budeme těšit v našich kancelářích. Sídlíme na Komenského náměstí 220/2. Kolem vrátnice přes dvorek, a pak do 3. patra. Přesný popis najdete zde. 

Konzultace online

  1. V případě online konzultace obdržíte nejpozději den předem na e-mail pozvánku s odkazem na schůzku v rámci Microsoft Teams.
  2. Do Microsoft Teams se přihlásíte pomocí UČO a sekundárního hesla. Můžete využít webové rozhrání nebo si stáhnout desktopovou aplikaci. Doporučujeme využít aplikaci.
  3. V daný termín a čas schůzky se pomocí odkazu v e-mailu připojíte ke schůzce s kariérním poradcem.

Rezervace termínu je závazná, pokud byste z jakéhokoliv důvodu konzultaci nestíhali, prosím odhlaste se, napište nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 771 230 339.

V případě problémů s připojením či registrací se obracejte na poradenstvi@kariera.muni.cz.

Kontakt

Bc. Jaroslav Sýkora

kariérní poradce

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info