Interview Prep

Pracovní pohovor může být velmi stresující věc. Představte si, že byste si jej mohli vyzkoušet nanečisto v bezpečném prostředí, a ještě dostat zpětnou vazbu na to, co zlepšit. Přesně tohle nabízí služba Interview Prep. 


Pro koho: studenti, absolventi do 3 let od ukončení studia
Délka: 40 minut
Cena: zdarma

S čím vám pomůžeme

 • vylepšit vaši sebeprezentaci na pohovoru 
 • odhalit příčiny selhávání při žádostech o pracovní pozice 
 • nabýt jistotu při vstupu na trh práce
 • zbavit se zbytečné úzkosti z neúspěchu

 • Potřebujete zkonzultovat CV? Využijte službu CV Clinic.
 • Chcete zkonzultovat jiné téma související s profesním směřováním? Využijte Kariérní konzultace.

Jak to probíhá

Konzultace probíhají online i osobně. Při registraci zvolte, která varianta vám vyhovuje. Pro online konzultace využíváme Microsoft Teams.

Konzultace trvá cca 40 min. Během ní si vyzkoušíte modelový pohovor a získáte zpětnou vazbu. Na konzultaci se zaměřujeme na schopnost sebeprezentace – tedy jakou formou podáváte své zkušenosti. V rámci zpětné vazby se pak dozvíte, co zlepšit, aby byl váš projev srozumitelný a poutavý 


Jak se přihlásit

Vyberte si libovolný termín a přihlaste se na něj.

Načítám...
 • Rezervace termínu je závazná, pokud byste z jakéhokoliv důvodu konzultaci nestíhali, prosím odhlaste se, napište nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 776 557 715.
 • V případě problémů s připojením či registrací se obracejte na poradenstvi@kariera.muni.cz. 

Jak postupovat po přihlášení

Konzultace online

 1. Abychom se na konzultaci mohli lépe připravit, pošlete nám nejpozději 2 dny před konzultací vlastní životopis a inzerát k pozici, na kterou si chcete vyzkoušet pohovor. 
 2. V případě online konzultace obdržíte nejpozději den předem na e-mail pozvánku s odkazem na schůzku v rámci Microsoft Teams.
 3. Do Microsoft Teams se přihlásíte pomocí UČO a sekundárního hesla. Můžete využít webové rozhrání nebo si stáhnout desktopovou aplikaci. Doporučujeme využít aplikaci.
 4. V daný termín a čas schůzky se pomocí odkazu v e-mailu připojíte ke schůzce s kariérním poradcem. 

Konzultace osobně

 1. Abychom se na konzultaci mohli lépe připravit, pošlete nám nejpozději 2 dny před konzultací vlastní životopis a inzerát k pozici, na kterou si chcete vyzkoušet pohovor.
 2. V případě konzultace osobně se na vás budeme těšit v našich kancelářích. Sídlíme na Komenského náměstí 220/2. Kolem vrátnice přes dvorek, a pak do 4. patra.

Kontakt

Mgr. Barbora Kóša

kariérní poradkyně

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info