Příprava na výběrové řízení

Nechte si zkonzultovat podklady k výběrovému řízení. V rámci setkání s vámi kariérní poradce projde váš životopis i motivační dopis. Kromě tipů, jak je přizpůsobit inzerátu/pozici, na které se hlásíte, si s ním můžete vyzkoušet i přijímací pohovor nanečisto.


Pro koho: absolventi nad 1 rok od ukončení studia
Délka: 40 minut
Cena: 700 Kč

Jak to probíhá

Nejprve vás čeká úvodní konzultace v délce cca 20 min. Během ní s vámi poradce probere vaše očekávání a téma, které budete chtít řešit. Následná kariérní konzultace trvá 40 min a její povaha záleží na vašich potřebách. V případě, že chcete zkonzultovat některý z dokumentů k výběrovému řízení, bude ho poradce potřebovat alespoň 2 dny před plánovanou konzultací. V případě nácviku pohovoru bude potřebovat inzerát, popř. životopis.

Díky účasti na konzultaci nejen zvýšíte své šance na úspěch ve výběrovém řízení, ale také zjistíte, jak správně prezentovat své dosavadní znalosti a dovednosti před personalisty.

Jak se přihlásit

Přihlášení probíhá přes Obchodní centrum MU. Jakmile se přihlásíte, spojí se s vámi některý z našich kariérních poradců. Domluví se na termínu a formě úvodní konzultace (je možná osobně i online, v závislosti na aktuální situaci).

Platba probíhá převodem, fakturu vám pošleme na uvedený e-mail. Fakturu je třeba zaplatit do 14 dnů od objednání.

Přihlásit se

Přihlášení pro absolventy nad 1 rok:

Přihlášení probíhá přes Obchodní centrum MU. Jakmile se přihlásíte, spojí se s vámi některý z našich konzultantů. Domluví se na termínu a formě úvodní konzultace (je možná osobně i online, v závislosti na aktuální situaci).

Platba probíhá převodem, fakturu vám pošleme na uvedený e-mail. Fakturu je třeba zaplatit do 14 dnů od objednání.

Přihlásit se na setkání

Kontakt

Mgr. Bc. Tereza Pohlová

manažerka kariérového poradenství

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info