Kariérní portál JobCheckIN

Chcete začít pracovat, ale všude po vás chtějí předchozí praxi? Na portálu JobCheckIN se vám to nestane. Najděte si práci, stáž či trainee program přesně podle vašich preferencí a pusťte se do plnění svých kariérních cílů. 


Pro koho: studenti, absolventi do 1 roku od ukončení studia

Registrovat se do portálu

Co vám JobCheckIN nabízí? 

Představte se 

Vytvořte si profil a efektivní online CV v jednom. Představte sebe i svoje pracovní preference, zkušenosti, znalosti a dovednosti. 

Prohlížejte si pracovní nabídky 

V portálu najdete pouze studentské a absolventské pozice! Zaměstnavatel po vás nemůže vyžadovat praxi delší než 12 měsíců, ani nemůže nabízet pozice z jiných oborů, než jaké se na MUNI vyučují. 

Nechte si doporučit ideální práci 

JobCheckIN umí posoudit, na kolik procent se hodíte na konkrétní pozici a rovnou vám toto číslo zobrazí. Díky tomu vám dokáže nabídnout přesně takové pracovní pozice, o které stojíte nebo na které máte kvalifikaci. 

Rozvíjejte se 

Portál vás informuje, které požadavky na pracovní pozice splňujete a které ne. Snadno získáte představu, v čem se zdokonalit, aby o vás byl na trhu práce větší zájem. 

Šetřete svůj čas 

Na pracovní nabídku můžete reagovat jediným stisknutím tlačítka. Navíc, pokud váš profil zaujme zaměstnavatele, mohou vás sami aktivně oslovit a nabídnout vám práci. 

Kontakt

Viktória Matejová

Správce portálu

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info