Naši partneři

Pomáháme studentům a absolventům Masarykovy univerzity objevit a řídit vlastní kariérní dráhu. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Jak se stát partnerem

Mgr. Jan Grolich, hejtman Jihomoravského kraje

„Krajský úřad Jihomoravského kraje je místo, kam nehledáme úředníky, ale srdcaře. Ať už ses tu narodil/a, studoval/a, nebo Tě přiválo cokoliv jiného – pokud kraj miluješ, splníš pár formalit, volná židle může být Tvoje! Máš zájem? Pak Ti slíbíme, že se naučíš hodně nových věcí, budeš mít prostor pro realizaci a potkáš se se zajímavými lidmi. Můžeš se spolehnout na férové zacházení, dost si potrpíme na rovné podmínky, přátelské vztahy a zajímat nás budou nejen Tvé schopnosti, ale i Tvé nápady a vize. Zkrátka, u nás je dobře, a to jak na Jižní Moravě, tak i na místě, které o ni pečuje.“

Mgr. Jan Grolich, hejtman Jihomoravského kraje

Kariéra v JMK