Kariérní den

Bez popisku

Studium za Vámi, co teď? Jak se ze studenta přenastavit na absolventa, vykročit do světa pohovorů a najít si správnou práci? Odpoledne plné přednášek a doprovodných aktivit. Přijďte si s námi užít poslední velký den na univerzitní půdě před prázdninami spolu s dalšími absolventy a studenty. A to nejlepší? Po celou dobu akce se můžete nechat nalíčit, profesionálně vyfotit na CV nebo networkovat u občerstvení s našimi kariérními poradci a dalšími čerstvými absolventy.

Akce je určena pro:

  • Studenty MUNI
  • Absolventy MUNI

Harmonogram

13:00 - 13:15 Registrace
13:15 – 13:55 LinkedIn jako kariérní odrazový můstek
13:55 – 14:15 Pauza, občerstvení, networking
14:15 – 14:55 Jak na: Ze studenta absolventem s VZP
14:55 – 15:15 Pauza, občerstvení, networking
15:15 – 15:55 Odhalení syndromu podvodníka: Jak na impostor syndrome
15:55 – 17:00 Networking
13:15 – 13:55
Профіль LinkedIn: поради та рекомендації від кар'єрних консультантів.

 

 

Medailonky programů

Odhalení syndromu podvodníka: Jak na impostor syndrome

Jdete za vedoucím, ten Vás pochválí za dobře odvedenou práci a navrhne Vám povýšení. Vy z toho ale takovou radost nemáte. Vaši kolegové jsou přece mnohem schopnější a u Vás šlo jen o kombinaci štěstí a náhody. Už brzy to „praskne“ a zjistí se, že vlastně nic neumíte a nevíte.

Vidíte se v tomto popisu? Tak to náš workshop bude právě pro Vás! V půlhodině si představíme impostor syndrom včetně toho, co nám něm zatím říká současná věda. A protože to by samo o sobě nebylo nic moc, tak si ukážeme i způsoby, jak se tomuto syndromu dá předejít a jak s ním jde pracovat.

Přijde na náš workshop spíš někdo s impostor syndromem, nebo bez něj? Pojďte nám to pomoc zjistit!

Mgr. Matěj Sapík

Kariérní poradce

Jak na: Ze studenta absolventem s VZP

Konec vysokoškolského studia a život po něm. Dříve možná abstraktní a vzdálená budoucnost, nyní velmi konkrétní a blízká realita. Na našem workshopu si vysvětlíme možnost evidence na Úřadu práce, pobavíme se o sociálním a zdravotním pojištění. Představíme si také výhody a možnosti, které Masarykova univerzita poskytuje svým absolventům prostřednictvím Karty absolventa. Naše cílem je poskytnout veškeré informace, které Vám usnadní hladký přechod ze studentského života do profesního světa.

LinkedIn jako kariérní odrazový můstek

Workshop představí LinkedIn jako sociální síť, která se hodí pro hledání práce i budování osobního značky. Zaměříme se na základní funkce této sociální sítě i na individuální přístupy spolu s jejich výhodami a nevýhodami. LinkedIn je skvělý odrazový můstek pro tvorbu životopisu a plánování kariéry nebo platforma pro odborné diskuze.

Přijď proto na workshop nasbírat inspiraci, proč si profil na LI založit, jak jej vylepšit nebo jak se přiblížit vysněné kariéře právě skrze tuto síť.

Mgr. Jaroslav Sýkora

Kariérní poradce

Профіль LinkedIn: поради та рекомендації від кар'єрних консультантів.

Правильно заповнений профіль слугує чудовим способом для розширення можливостей пошуку роботи та створення нетворкінгу. Протягом воркшопу розглянемо рекомендації та поради які допоможуть вам покращити власний профіль та зробити його більш професійним та привабливим для роботодавців

Sofiia Berezka, Ph.D.

консультантка з карʼєрного розвитку

Přihlášení

Načítám...

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info