Industry ShowCase - Big 4: Budoucnost financí a auditu v éře AI a udržitelnosti

  • 17. dubna 2024
    16:00 – 18:30
  • učebna P106, Ekonomicko-správní fakulta
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla
Bez popisku

Přidejte seunikátní panelové diskuziodborníkyfirem velké čtyřky Deloitte, EY, KPMG a PwC, kde se bude diskutovat na téma Budoucnosti financí a auditu v éře AI a udržitelnosti. Zajímá vás, jaké budou klíčové dovednostikompetence pro budoucnost financí a auditu? Jaký vliv AI na inovace ve finančním sektoru? Má trend udržitelnosti dopad na finanční rozhodováních? Všechny tyto užitečné informace se dozvíte právě na události Industry ShowCase. Také budete mít jedinečnou možnost po diskuzi navázat cenné kontaktypředstaviteli firem během networkingového setkání, které se vám do budoucna mohou hodit.

Harmonogram akce

16:00 – 16:10 – úvodní slovo moderátorky a koordinátorky spolupráce s partnery ECON MUNI
16:10 – 16:25 – představení společností
16:25 – 16:50 – panelová diskuse personalistů
16:50 – 17:00 – pauza, výměna řečníků
17:00 – 17:45 – panelová diskuse manažerů
17:45 – 18:00 – prostor pro dotazy studentů
18:00 – 18:30 – networking, raut, ukončení

Na Industry ShowCase potkáte

KPMG

Bez popisku

KPMG je globální síť společností poskytujících auditorské, daňové, právní a poradenské služby. Působíme ve 143 zemích a zaměstnáváme přes 265 000 lidí v členských firmách po celém světě. Bude tomu 34 let, co KPMG poprvé otevřela svou kancelář i ve střední a východní Evropě (CEE). Od té doby jsme se rozrostli na organizaci s 5 900 zaměstnanci pracujícími v 16 zemích. V České republice působíme ve 4 městech – v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích.

Alžběta Prokešová Pellarová

Specialist

Alžběta má zkušenosti z interního a externího HR, v KPMG je třetím rokem a věnuje se primárně recruitmentu pro auditní oddělení v Praze, Brně a Ostravě.
LinkedIn

Anna Vaníčková

Associate Manager

Anna se věnuje oblasti udržitelnosti a ESG více než 10 let. Věnuje se přípravám strategií udržitelnosti a ESG, nefinančnímu reportingu pro klienty napříč komerčními a výrobními sektory. Pravidelně se také podílí na mezinárodním KPMG průzkum praxe nefinančního reportingu mezi největšími českými firmamipravidelně přednáší na českých vysokých školách na téma udržitelnost a ESG v podnikání.
LinkedIn

Lukáš Košut

Senior Manager

Lukáš pracuje již 15 let v oddělení auditu komerčních společností v brněnské kanceláří. Má rozsáhlé zkušenosti s auditem účetních závěrek dle lokálních i mezinárodních standardů. Jeho klienti jsou zejména výrobní společnosti z moravského regionu.
LinkedIn

PwC

Bez popisku

PwC již dávno není jen audit, i když stále tvoří velkou část našeho businessu. Máme i špičkové expertní týmy na daně, technologie, cybersecurity, udržitelnost, fúze a akvizice a spoustu dalšího.

Poskytujeme komplexní služby nejvýznamnějším společnostem na trhu, start-upům i neziskovkám, takže získáš přehled o tom, jak to kde funguje. A to nejdůležitější – získáš spoustu cenných kontaktů. Zajímá tě víc? Stav se za námi 😊

Tomáš Frýbort

Tomáš je ředitelem v oddělení Auditorských a poradenských služeb a vede auditní oddělení PwC v Brně. Tomáš je absolventem Ekonomicko-správní fakulty a Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Tomáš má zkušenosti s poskytováním auditorských služeb týkajících se účetních závěrek připravovaných podle mezinárodních i českých účetních standardůspecializuje na audity jak na místním trhu, tak v mezinárodních společnostech a to v celé řadě odvětví. Většinu své profesní kariéry strávil v PwC. Je českým statutárním auditorem a držitelem mezinárodní auditorské a účetní kvalifikace FCCA.
LinkedIn

Deloitte

Bez popisku

Jsme poradenská firma s mezinárodní sítí odborníků a našim klientům z řad malých i velkých firem, ale třeba i veřejných institucí nebo start-upů pomáháme v mnoha oblastech, jako jsou audit, daně, finanční poradenství či právní služby. Kromě tradičních oblastí se věnujeme také poradenství napříč odvětvími – vyvíjíme chytrá řešení, pracujeme s moderními technologiemi, pomáháme klientům s jejich HR agendou, tvorbou podnikových strategií, krizovým řízením, kyberbezpečností a v řadě dalších oblastí, aby jejich podnikání šlapalo jako hodinky.

Stejně jako jsou různorodé obory, jimž se věnujeme, jsme různorodí i my. Nezáleží na tom, jaký obor studuješ. V Deloitte můžeš uplatnit své silné stránky i zájmy ať už jako budoucí ekonom, účetní, právník ale třeba i programátor nebo personalista.

Agáta-Hana Jakešová

Junior Talent Acquisition Specialist

Agáta je v Deloitte již druhým rokem a primárně se setkává se studenty a absolventy vysokých škol, kteří mají zájem o kariéru v auditu. Zastřešuje také ambasadorský program "Deloitte Patrons", který propojuje studentské příběhy se životem v Deloitte.

Pavel Raštica

Partner v Audit & Assurance

Pavel Raštica je partnerem v oddělení auditorských služeb odpovědným za chod brněnské pobočky společnosti Deloitte. Jeho hlavním úkolem je rozvoj poskytovaných služeb společnostem zejména v jihomoravském regionu.

V Deloitte má dlouholeté zkušenosti – již od roku 1998. Mezi lety 2004 až 2007 pracoval ve Spojených státech, v pobočkách společnosti Deloitte ve Virginii a Washingtonu D.C., kde poskytoval služby podnikům z odvětví spotřebního průmyslu, energetiky a realit. V České republice se podílí na řízení auditů, především výrobních podniků, společností z oblasti automobilového průmyslu, stavebnictví, strojírenství, obchodu a dalších.
Má také zkušenosti se zakázkami dle IFRS, US GAAP a s implementací IFRS projektů.

Je členem britské Asociace autorizovaných účetních znalců a auditorů (ACCA) a Asociace účetních znalců a auditorů v Anglii a Walesu ICAEW (ACA) a registrovaným auditorem Komory auditorů České republiky (KAČR).

EY

Bez popisku

Jsme konzultanti. V Česku je nás sice už přes 1400, ale jsme jedna velká parta, která klientům pomáhá uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Forenzní služby, Consulting nebo Strategie a transakce. Mezi naše klienty patří dvacet firem z české TOP 30, ale radíme i start-upům nebo začínajícím podnikatelům. V EY spojujeme výjimečné lidi, abychom společně vytvářeli lépe fungující svět.

Lukás Čoupek

Senior manager

Lukáš je senior manažerem v oddělení auditu společnosti EY. V auditu pracuje již 14 let. Specializuje se na odvětví průmyslové výroby, power and utilities a IT. Má zkušenosti s auditem účetních závěrek v souladu s českými účetními zásadami a IFRS.
LinkedIn

Kristína Černá

Senior Consultant

Kristína je senior konzultantka v oddělení služeb EY v oblasti klimatických změn a udržitelnosti. Kristína se přímo podílí na široké škále projektů souvisejících s udržitelností s klienty, například z oblasti financí, nemovitostí, těžkého průmyslu a telekomunikací. Před svou poradenskou kariérou pracovala pro mezinárodní think tank pro udržitelné finance, kde byla součástí několika výzkumných projektů a pomohla vybudovat platformu udržitelného financování pro investiční manažery.
LinkedIn

Alica Herbrychová

Senior Recruitment Specialist

Alica je v EY již šestým rokem a v současnosti se věnuje hlavně náboru nových zaměstanců do auditu na pobočkách Brno a Ostrava. Na starost má taktéž spolupráci s vysokými školami, organizaci networkingových akcí pro studenty a onboarding.
LinkedIn

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info