Nabídka spolupráce

Záleží vám na vašem brandu zaměstnavatele? Nám záleží na vás, a proto pro spolupracující zaměstnavatele vytváříme řadu příležitostí pro budování brandu zaměstnavatele v našem univerzitním prostředí.

Studenti a čerství absolventi Masarykovy univerzity jsou vaši potenciální zaměstnanci. Dovolte jim získat pozitivní zkušenost s vaší značkou.

Jaké služby můžete pro váš employer branding využít?

Sami se rozhodněte, jak moc bude vaše značka na Masarykově univerzitě vidět a slyšet.

Konference JobNEST

Využijte příležitosti ukázat studentům a čerstvým absolventům Masarykovy univerzity jak to chodí ve státní správě a neziskovém sektoru. Zúčastněte se panelové diskuze v rámci které jim můžete pomoci bořit mýty o tom, že státní správa není jen úředničina, rozšířit povědomí o možnostech jejich uplatnění a nastartovat jejich profesní dráhu.

Příležitost najít potenciální kandidáty pro své pracovní i stážistické pozice.
  (Re)prezentace organizace.
  Potkat se zástupci organizací, zabývajícími se podobnou problematikou.
  Rozšířit povědomí studujících o sociálních, enviromentálních a humanitárních tématech.
  Přispět k rozvoji studujících Masarykovy univerzity.

Termín akce 10. dubna 2024

Konference JobNEST Jak se můžete zapojit

Partnerství s Kariérním centrem

Buďte vidět na půdě Masarykovy univerzity díky partnerství s Kariérním centrem. Partnerský balíček je ideální volbou pro zaměstnavatele, kteří chtějí:

budovat povědomí o své značce na MUNI
 být v kontaktu se studujícími a absolventy
 podporovat studující a absolventy v jejich kariérním rozvoji

Co partnerství s Kariérním centrem zahrnuje?

Cena partnerství je od 5 500,- Kč bez DPH. Balíček si můžete sestavit na míru a vybrat si pouze některé z těchto položek:

• Logo na webu KC
  • Medailonek na webu KC
  • JobCheckIN Plus
  • Facebook post
  • Článek na webu KC
  • Instagram takeover

Kariérní portál JobCheckIN

JobCheckIN je oficiální kariérní portál Masarykovy univerzity, který vám umožní nabírat ideální zaměstnance z řad studentů a čerstvých absolventů přesně dle vašich požadavků.

prezentace firmy
inzerce pracovních nabídek
efektivní nábor

Zjistit více o portálu

Veletrh JobMED

Veletrh MUNI JobMED cíleně propojuje nemocnice, zdravotnická zařízení a farmaceutické společnosti především se studenty a absolventy Lékařské či Farmaceutické fakulty MU. Veletrhu se však mohou zúčastnit i studenti středních zdravotnických škol, vyšších odborných škol, či jiných univerzit a fakult s přírodovědným zaměřením.

Příští ročník proběhne v roce 2025
Prostor pro prezentaci a networking
Možnost workshopu
Osobní setkání s potenciálními uchazeči

Veletrh Jobmed

Máte vlastní představu spolupráce nebo specifické požadavky?

Připravíme vám návrh spolupráce na míru.

Bc. Marek Singer

koordinátor vztahů se zaměstnavateli - NEST