Více o poradenství

Michaela Odehnalová

+420 +420 603 297 301

Poradenství


Kariérní konzultace: online i osobně

V rámci individuálních kariérních konzultací se setkáte s kariérním poradcem a proberete své specifické problémy. Smyslem konzultací je ujasnit si, čemu čelíte, co přesně je vaším cílem, co vám brání v jeho dosažení a co musíte udělat, abyste uspěli.

Přejít na akci

CV Clinic: online i osobně

Potřebujete pomoci s tvorbou životopisu nebo motivačního dopisu? Chcete vylepšit svůj profil, ať už v portálu JobCheckIN anebo na síti LinkedIN? Nebo vás zaujala konkrétní pracovní nabídka a chcete mít portfolio vytvořené na míru? Stavte se na CV Clinic.

Přejít na akci

Nabídka pro absolventy

Potřebovali byste si nechat zkonzultovat životopis? Hodila by se vám pomoc se sestavením motivačního dopisu? Ocenili byste sezení s certifikovaným koučem nebo profesně-psychologické testování? Využijte služeb z aktuální nabídky KC pro absolventy MUNI.

Přejít na akci

Nabídka pro středoškoláky

V čem vynikáte? Na základě čeho byste si měli vybrat nejen svůj obor, ale také vhodnou vysokou školu? Získejte odpovědi na své otázky – využijte služby pro středoškoláky od Kariérního centra MU.

Přejít na akci

Interview Prep: osobně i online

Pracovní pohovor může být velmi stresující. Představte si, že byste si jej mohli vyzkoušet nanečisto v bezpečném prostředí, a ještě dostat zpětnou vazbu, co můžete zlepšit. Přesně tohle nabízí služba Interview Prep. 

Přejít na akci

Hlavní partner

Partneři