Více o poradenství

Vojtěch Očenášek

+420 778 426 093

Poradenství

Smyslem kariérního poradenství je pomoci vám najít odpovědi na otázky, které si můžete pokládat ohledně své kariéry. Někdo potřebuje pochopit, co by chtěl dělat, další chce vědět, jak na vysněnou pozici dosáhnout, jiný si potřebuje vylepšit CV, nebo se naučit správně prezentovat.
Poradenství je individuální. Kariérní poradce vás nebude nic učit, ale společně s vámi se bude snažit pochopit, čemu čelíte, a pomoci vám.

Kariérní konzultace

V rámci individuálních kariérních konzultací se setkáte s kariérním poradcem a proberete své specifické problémy. Smyslem konzultací je ujasnit si, čemu čelíte, co přesně je vaším cílem, co vám brání v jeho dosažení a co musíte udělat, abyste uspěli.

Přihlásit se

Open Day

Chcete si nechat zkonzultovat životopis nebo svůj profil v kariérním portálu JobCheckIN? Potřebujete poradit s motivačním dopisem? Zastavte se na KC MU. Naši poradci vám pomůžou vyšperkovat prezentační materiály na maximum.

Přejít na akci

Stáž na Kariérním centru v sekci vzdělávání a poradenství

Patříte mezi studenty psychologie a chcete získat praxi v oboru? Absolvujte u nás stáž, kterou lze uznat jako odbornou praxi. Zaškolíme vás v používání psychodiagnostických a personalistických metod, vyzkoušíte si přípravu i realizaci assessment centra.

Přejít na akci

Předmět Kariérní start

Nahlédněte do průběhu různých typů výběrových řízení, posilte svou finanční gramotnost, seznamte se s kariérním plánováním a zároveň získejte kredity, které vám pomůžou s vaším současným studiem na MUNI.

Přejít na akci

CV Clinic

Jste čerstvý absolvent nebo aktivní student a zaujala vás konkrétní pracovní nabídka? Pomůžeme vám připravit podklady šité na míru konkrétnímu výběrovému řízení, které vás čeká. 

Přejít na akci

Hlavní partner