Masarykova univerzita - logo

Více o poradenství

Libor Komárek

+420 722 800 037

Kariérní poradenství

Smyslem kariérního poradenství je pomoci vám najít odpovědi na otázky, které si můžete pokládat ohledně své kariéry. Někdo potřebuje pochopit, co by chtěl dělat, další chce vědět, jak na vysněnou pozici dosáhnout, jiný si potřebuje vylepšit CV, nebo se naučit správně prezentovat.
Poradenství je individuální. Kariérní poradce vás nebude nic učit, ale společně s vámi se bude snažit pochopit, čemu čelíte, a pomoci vám.

Kariérní konzultace

V rámci individuálních kariérních konzultací se setkáte s kariérním poradcem a proberete své specifické problémy. Smyslem konzultací je ujasnit si, čemu čelíte, co přesně je vaším cílem, co vám brání v jeho dosažení a co musíte udělat, abyste uspěli.

Přihlásit se

Profesně-psychologické testování pro studenty středních škol

Profesně-psychologické testování studentům středních škol pomáhá udělat si představu o tom, jaká profesní oblast by jim mohla v budoucnu vyhovovat. 

Více o akci

Open Fridays

Chcete si nechat zkonzultovat životopis nebo svůj profil v kariérním portálu JobCheckIN? Potřebujete poradit s motivačním dopisem? Zastavte se v pátek na KC MU. Naši poradci si zavedli vlastní „konzultační hodiny“ a jsou připraveni vám pomoct. 

Přejít na akci

Stáž na Kariérním centru v sekci vzdělávání a poradenství

Šikovným studentům a zájemcům z řad Mgr. a Bc. studia psychologie, poradenství, andragogiky i ekonomie nabízíme program pro stážisty KC MU. Absolvovat můžete krátkodobou stáž (32 – 40 hodin), následně je možný přechod na dlouhodobou odbornou stáž.

Přejít na akci

Profesně-psychologické testování pro studenty MU

Chcete si otestovat svou pozornost a zjistit, jak zvládáte stres? Na profesně-psychologickém testování zjistíte, jaké jsou rysy vaší osobnosti a jak se chováte v pracovním i osobním životě. 

Přejít na akci

Hlavní partner