Více o kurzech

Libor Komárek

+420 722 800 037

Zpět na poradenství
Kariérní konzultace

Kariérní konzultace

Smyslem kariérního poradenství je pomoci vám najít odpovědi na otázky, které si můžete pokládat ohledně své kariéry. Někdo potřebuje pochopit, co by chtěl dělat, další chce vědět, jak na vysněnou pozici dosáhnout, jiný se potřebuje naučit správně prezentovat. V rámci individuálních konzultací se setkáte s kariérním poradcem a proberete své specifické problémy. Smyslem konzultací je ujasnit si, čemu čelíte, co přesně je vaším cílem, co vám brání v jeho dosažení a co musíte udělat, abyste uspěli. 
 

Pro přihlášení na konzultaci je potřeba mít založený profil v kariérním portálu JobCheckIN, který je nutné vyplnit minimálně na 50 %. Vyplnění profilu na požadovanou úroveň vám zabere okolo 10 minut. Díky údajům z profilu se mohou poradci lépe připravit na setkání s vámi a vy můžete vyhrazený čas využít efektivněji.

Při přihlášení si budete moci vybrat, jestli chcete na konzultaci přijít osobně, nebo probírat své kariérní záležitosti přes skype


Kariérní konzultace nejsou určeny ke konzultacím životopisu. Pokud chcete poradit ohledně svého CV, navštivte jeden z našich Open Fridays.  


Délka jedné kariérní konzultace je 20 minut


 

    
    Pozor! Podle Pravidel účasti na kurzech a konzultacích, pokud se na konzultaci přihlásíte
    a nezúčastníte se, váš účet bude zablokován. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestíháte,
    odhlaste se, nebo nám alespoň zavolejte na telefoní číslo +420 722 800 037. 
 

Lektoři

Pavla

Pavla Horáková

Konzultantka kariérních plánů a lektorka seberozvojových kurzů. Spolu s rozvojem osobnosti se věnuje i koučování, videotréninku, assessment a development centru. Rovněž přednáší a superviduje studenty na MU. Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě MU a od roku 2011 pracuje jako personální konzultantka v Kariérním centru MU. U svých klientů probouzí potenciál, se kterým zatím neumějí pracovat, a pomáhá jim tak na cestě za jejich cíli. Svůj volný čas nejraději věnuje sportu, zejména dračím lodím. 

Libor

Libor Komárek

Už při studiích oboru Psychologie na FF Masarykovy univerzity se našel v oboru pracovní psychologie a vzdělávání. Momentálně je součástí týmu Kariérního centra MU, kde se podílí na přípravě a realizaci assessment center, vybraných vzdělávacích kurzů a workshopů. Mimo to se s klienty potkává i při kariérních konzultacích a konzultacích životopisů. Krom oblasti personalistiky se věnuje zpěvu v mužském vokálním souboru.

Andrea

Andrea Špoková, Kariérní centrum MU

Andrea si nejraději hraje, naslouchá příběhům a nachází v nich červené nitě. Profesně i studijně se věnuje vzdělávání, zážitkové pedagogice, kariérnímu poradenství a managementu lidských zdrojů. Na Kariérním centru MU je zodpovědná za design akcí pro studenty a zaměstnavatele, působí zde také jako moderátor, lektor a poradce. Zároveň se jako doktorandka na Pedagogické fakultě zabývá tématem výchovy k volbě povolání. Jejími vášněmi jsou hudba, tanec, herní design, snowboarding, jaro, léto, podzim, zima a mrkev.

Michaela

Michaela Odehnalová

Během posledních ročníků studia psychologie na FF Masarykovy univerzity se profilovala do pracovní psychologie. Na Kariérním centru MU začínala jako stážistka a nyní je stálou součástí poradenského týmu. Její náplní práce jsou konzultace životopisů, psychologické testování, assessment centra a tvorba online vzdělávacích kurzů pro studenty. Ve volném čase nejraději čte a sbírá knihy nejen s rozvojovou tématikou. Jednou by chtěla mít v domě vlastní knihovnu.

Termíny

úterý

22. 1. 2019

14:00 - 14:30

Kariérní konzultace

Kariérní centrum MU, konzultační místnost

Termín je již plně obsazen

úterý

22. 1. 2019

14:30 - 15:00

Kariérní konzultace

Kariérní centrum MU, konzultační místnost

Termín je již plně obsazen

úterý

29. 1. 2019

09:00 - 09:30

Kariérní konzultace

Kariérní centrum MU, konzultační místnost

úterý

29. 1. 2019

09:30 - 10:00

Kariérní konzultace

Kariérní centrum MU, konzultační místnost

Termín je již plně obsazen

Hlavní partner