Více o kurzech

Michaela Odehnalová

+420 +420 603 297 301

Zpět na poradenství
Nabídka pro středoškoláky

Nabídka pro středoškoláky

V čem vynikáte? Na základě čeho byste si měli vybrat nejen svůj obor, ale také vhodnou vysokou školu? Získejte odpovědi na své otázky – využijte služby pro středoškoláky od Kariérního centra MU.


Třídní workshop na téma Volba vysoké školy

Rozhodování o vlastní budoucnosti není jednoduché. Obzvláště v případě, kdy podobné rozhodnutí děláte poprvé. V rámci 1,5 hodiny dlouhého workshopu se s vámi pobavíme o všech důležitých krocích při rozhodování o volbě vaší VŠ. Díky interaktivní formě dáme každému z vás prostor, aby se zaměřil právě na to, co je pro něj důležité. Pomůžeme vám také získat realističtější pohled na rozhodování o vysoké škole a jeho dopadech na vaši kariéru.

Délka: 90 minut

Individuální konzultace

V případě, že si s volbou vysoké školy nevíte rady nebo si nejste svým rozhodnutím jistí, můžete využít našich individuálních konzultací. V rámci 50minutové konzultace – osobní či po Skypu – vám pomůžeme lépe porozumět sami sobě a navedeme vás na správnou cestu.

Délka: 50 minut
 

Profesně-psychologické testování

Pomocí profesně-psychologického testování vám pomůžeme lépe se orientovat ve vašich silných stránkách a prioritách. Díky tomu o sobě získáte více informací, které můžete dále využít při volbě VŠ i budoucí kariéry. Kromě silných stránek vám taky poradíme, na jakých oblastech můžete dále zapracovat tak, aby byly první kroky na cestě za vaší kariérou co nejjednodušší.

Délka: 3 hodiny testování + 1 hodina zpětné vazby
 


V případě zájmu o některou z nabízených služeb se můžete také obracet na kariérního poradce Vojtěcha Očenáška na e-mailu ocenasek@kariera.muni.cz nebo telefonicky na +420 778 426 093.

Termíny

Pro tuto akci není aktuálně žádný termín konání.

Hlavní partner

Partneři