Více o kurzech

Michaela Odehnalová

+420 +420 603 297 301

Zpět na poradenství
Nabídka pro absolventy

Nabídka pro absolventy

Potřebovali byste si nechat zkonzultovat životopis? Hodila by se vám pomoc se sestavením motivačního dopisu? Ocenili byste sezení s certifikovaným koučem nebo profesně-psychologické testování? Vyberte si z aktuální nabídky služeb Kariérního centra MU pro absolventy Masarykovy univerzity.


Kariérní konzultace

Nechte si zkonzultovat podklady k výběrovému řízení. V rámci 40minutového setkání s vámi kariérní poradce projde váš životopis i motivační dopis. Kromě tipů, jak je přizpůsobit inzerátu/pozici, na které se hlásíte, si s ním můžete vyzkoušet i přijímací pohovor nanečisto. Díky účasti na kariérní konzultaci nejen zvýšíte své šance na úspěch ve výběrovém řízení, ale také zjistíte, jak správně prezentovat své dosavadní znalosti a dovednosti před personalisty.
 

Koučování

Využijte možnost probrat své otázky a potíže s certifikovaným koučem. V rámci 50–60minutového sezení vám kouč bude pomáhat odhalit, co je vaším cílem a jak můžete dosáhnout jeho splnění. Proto je koučování vhodné pro řešení vhodného uplatnění, rozhodovacích dilemat nebo vlastního rozvojeKoučování v Kariérním centru MU se zaměřuje na pracovní oblast, která často ovlivňuje i osobní život, a tím přispívá k celkové životní spokojenosti.

Profesně-psychologické testování

Díky profesně-psychologickému testování zjistíte, jaké jsou vaše silné stránky a na čem můžete stavět v rozvoji nebo změně své profese či oboru. K testování kariérní poradci využívají osobnostní i výkonnostní testy. Součástí služby je vstupní dotazník, pomocí kterého vám sestavíme testy na míru, dále samotné testování online formou a písemná zpětná vazba s doporučením k dalšímu rozvoji.


V případě zájmu o výše uvedené služby nás kontaktujte na poradenstvi@kariera.muni.cz

Termíny

Pro tuto akci není aktuálně žádný termín konání.

Hlavní partner

Partneři