Více o kurzech

Vojtěch Očenášek

+420 778 426 093

Zpět na poradenství
CV Clinic

CV Clinic

Potřebujete pomoci s tvorbou životopisu nebo motivačního dopisu? Chcete vylepšit svůj profil, ať už v portálu JobCheckIN anebo na síti LinkedIN? Zaujala vás konkrétní pracovní nabídka a chcete mít portfolio vytvořené inzerátu na míru?
 

Pak na nic nečekejte, využijte službu CV Clinic. V rámci 40minutové konzultace se dozvíte tipy, jak upravit různé podklady pro výběrové řízení. A to tak, aby byly co nejrelevantnější a zároveň aby zaujaly personalitu, a to nejen obsahem – ve kterém najde přesně takového kandidáta, kterého hledá – ale také formou.
 

Máte k dispozici přímo inzerát, na který se chcete hlásit? Pak jej můžeme společně projít a pomoci vám vytvořit podklady šité na míru vaší vysněné pozici.

✔️Zvýšíte tak své šance na pozvání na pohovor i přijetí do společnosti.

❗ 
Abychom se mohli na spolupráci lépe připravit, po přihlášení zašlete alespoň den před konzultací návrh životopisu/motivačního dopisu na adresu ocenasek@kariera.muni.cz

Lektoři

Michaela

Michaela Odehnalová

Během posledních ročníků studia psychologie na FF Masarykovy univerzity se profilovala do pracovní psychologie. Na Kariérním centru MU začínala jako stážistka a nyní je stálou součástí poradenského týmu. Její náplní práce jsou konzultace životopisů, psychologické testování, assessment centra a tvorba online vzdělávacích kurzů pro studenty. Ve volném čase nejraději čte a sbírá knihy nejen s rozvojovou tématikou. Jednou by chtěla mít v domě vlastní knihovnu.

Termíny

čtvrtek

23. 1. 2020

10:00 - 11:00

CV Clinic

Komenského nám. 2, Kariérní centrum MU

Termín je již plně obsazen

úterý

28. 1. 2020

12:30 - 13:30

CV Clinic

Komenského nám. 2, Kariérní centrum MU

úterý

28. 1. 2020

13:30 - 14:30

CV Clinic

Komenského nám. 2, Kariérní centrum MU

čtvrtek

30. 1. 2020

13:00 - 14:00

CV Clinic

Komenského nám. 2, Kariérní centrum MU

Hlavní partner