Kontakt

Michaela Odehnalová

+420 +420 603 297 301

Assessment centra (aktuálně online)

Zaměstnavatelé chtějí nalézt toho nejlepšího kandidáta, který bude splňovat podmínky na danou pozici a ideálně zapadne do týmu, jehož součástí se má stát. Aby měli jistotu, že se člověk na danou pozici skutečně hodí, zařazují do výběrového řízení tzv. assessment centrum (AC).

Assessment centrum je půldenní nebo celodenní program, během něhož vás personalisté vystaví individuálním i skupinovým úkolům. Školení pozorovatelé ohodnotí, jakým způsobem přistupujete k řešení úkolů, jak komunikujete v týmu a jaké předpoklady na testovanou pozici máte.

Development centrum je především zaměřeno na osobní rozvoj účastníků, ne na konkrétní výběr a nábor uchazeče. Každé naše assessment centrum pro vás bude i development centrem, neboť si z něho odnesete zpětnou vazbu!

Co zjistíte:

  • Jak assessment/development centrum může vypadat
  • Jak reagujete pod tlakem, v krizi, případně v jiných modelových situacích
  • Jak byste na zaměstnavatele zapůsobili

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O assessment centra je velký zájem a jedná se o náročnou akci po organizační i finanční stránce. Buďte kolegiální ke svým spolužákům, pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete přijít, odhlaste se, nebo nám alespoň dejte věděl e-mailem nebo nám zavolejte. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcete si vyzkoušet assessment centrum nanečisto, ale termín už je plný? Ozvěte se nám na kosa@kariera.muni.cz. Zařadíme vás na čekací listinu – je možné, že někdo na poslední chvíli odřekne. V případě velkého zájmu zkusíme navrhnout ještě jeden termín pro další zájemce.

Termíny

Zatím nebyl vypsán žádný termín.

Ukázkové (fyzické) assessment centrum

Hlavní partner

Partneři