Více o kurzech

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Kurzy a tréninky v naší nabídce jsou zaměřené na poznání pracovního trhu, tvorbu životopisu, motivačního dopisu a sebeprezentaci před zaměstnavatelem. Po jejich absolvování byste měli být plně připraveni na proces přijímacího pohovoru.


Přehled kurzů a tréninků

Čím se řídit při výběru nové stáže nebo práce? – 17. 10.

Kde se uplatnit? Jaká práce mě bude bavit? Co vlastně od své budoucí práce chci? Honí se vám hlavou podobné otázky? Nezoufejte, náš kariérní poradce Libor vám pomůže najít ty správné odpovědi.

Přejít na akci

Osvojte si finanční gramotnost a ovládněte své peníze – 30. 10.

Chcete se zorientovat ve svých financích? Hodily by se vám alespoň základy ekonomie? A uvítali byste i typy ohledně šetření a nakládání s penězi? Výborně, přesně pro vás je tu tento kurz, díky kterému rychle získáte základy finanční gramotnosti.

Přejít na akci

Čím se řídit při výběru nové stáže nebo práce? – 13. 11.

Plánujete dorazit na Veletrh JobChallenge? Přemýšlíte, jaká pozice by pro vás byla nejvhodnější? Nebo do jaké firemní kultury se hodíte a co vlastně od práce chcete? Nezoufejte, náš kariérní poradce Libor vám pomůže najít ty správné odpovědi.

Přejít na akci

Odhalte kouzlo work-life balance a naučte se žít efektivně – 28. 11.

Toužíte vědět, jak skloubit školu, práci a volný čas tak, aby váš život byl harmonický? Zjistěte, co vám chybí k osobní pohodě i jak efektivně rozdělit svůj čas mezi aktivity, které považujete za důležité.

Přejít na akci

1

Hlavní partner