Více o kurzech

Barbora Kóša

+420 776 557 715Přehled kurzů a tréninků

Předmět Kariérní start

Nahlédněte do průběhu různých typů výběrových řízení, posilte svou finanční gramotnost, seznamte se s kariérním plánováním a zároveň získejte kredity, které vám pomůžou s vaším současným studiem na MUNI.

Přejít na akci

Online kurzy KC

Přemýšlíte, jak získat první pracovní zkušenosti? Zvažujete nástup do práce nebo hledáte stáž? Máte pocit, že byste měli přemýšlet nad svou kariérou, ale nevíte kde začít? Série online kurzů vám aktuálně pomůže s přípravou na první výběrové řízení.

Přejít na akci

Webinář: Jak na výběrová řízení ve státní správě a neziskovém sektoru | 21. 4. 2021

Chcete zjistit, jak se připravit na výběrové řízení ve státní správě nebo neziskovém sektoru? Zajímá vás, jaké požadavky musíte splnit, abyste byli ve výběrovém řízení úspěšní? Přihlaste se na webinář a zjistěte vše potřebné! 

Přejít na akci

Webinář: Základy pracovního práva | 5. 5. 2021

Chcete zjistit, jaké jsou rozdíly mezi prací v pracovním poměru či na základě DPP nebo DPČ? Zajímá vás, jaké informace si pohlídat v pracovní smlouvě? Připravte se zavčas na své první zaměstnání a přihlaste se na webinář.

Přejít na akci

Webinář: Finanční gramotnost I. – První krok na cestě k finanční prosperitě | 19. 5. 2021

Máte někdy pocit, že nevíte, kam mizí vaše peníze? Chcete zjistit, jak mít své finance pod kontrolou? Zajímá vás, jak zlepšit své finanční návyky i rozhodování? Pak se registrujte na webinář.

Přejít na akci

1

Hlavní partner

Partneři