Masarykova univerzita - logo

Více o kurzech

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Zpět na přehled kurzů a tréninků
Jak se na pohovoru neprodat pod cenou – 17. 4.

Jak se na pohovoru neprodat pod cenou – 17. 4.

Na kolik byste se ohodnotili?

Klasická otázka personalistů, která mnoho studentů a čerstvých absolventů lehce rozhodí. Proč? Často neví, na jakou částku své znalosti ocenit a navíc někteří mají pocit, že vlastně nemají moc co nabídnout, protože ještě za sebou nemají „hodnotné“​ praktické zkušenosti. To však nemusí být vůbec pravda!
 

Zjistěte, jaká je vaše skutečná cena!


Ve výběrovém řízení se dříve či později setkáte s momentem, kdy budete muset vyjednávat o své ceně. Ať už půjde o hledání prvního zaměstnání, placené stáže nebo jakéhokoli jiného úvazku. Nemyslete si, že jako studenti nebo absolventi nemůžete nabídnout zaměstnavatelů dovednosti a znalosti, za které se na trhu práce platí!

Přijďte na kurz Jak se neprodat pod cenou a objevte, které kompetence jsou na pracovním trhu hodnotné, kde a jak je případně získat nebo zdokonalit. Společně s lektorkou se zaměříte na nalezení vašich tajných zbraních, které vaši hodnotu v očích zaměstnavatelů zvednou, i na to, jak si svou cenu v očích ostatních obhájit a přesvědčit je, že jste pro ně dostatečně cenní.

Navíc se dozvíte, na čem absolventi a studenti na pohovorech nejčastěji pohoří a jak se takovému momentu vyhnout.

Díky kurzu:

  • zjistíte, jak se správně ocenit

  • jaké jsou vaše tajné zbraně

  • co můžete jako studenti a čerství absolventi zaměstnavatelům nabídnout

  • a co naopak můžete jako studenti a čerství absolventi po zaměstnavatelích požadovat

Lektoři

Pavla

Pavla Horáková

Konzultantka kariérních plánů a lektorka seberozvojových kurzů. Spolu s rozvojem osobnosti se věnuje i koučování, videotréninku, assessment a development centru. Rovněž přednáší a superviduje studenty na MU. Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě MU a od roku 2011 pracuje jako personální konzultantka v Kariérním centru MU. U svých klientů probouzí potenciál, se kterým zatím neumějí pracovat, a pomáhá jim tak na cestě za jejich cíli. Svůj volný čas nejraději věnuje sportu, zejména dračím lodím. 

Termíny

Pro tuto akci není aktuálně žádný termín konání.

Hlavní partner