Více o kurzech

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Zpět na přehled kurzů a tréninků
Kam směřujete? Načrtněte si svou budoucí kariérní dráhu – 29. 10.

Kam směřujete? Načrtněte si svou budoucí kariérní dráhu – 29. 10.

Objevte směr své kariéry! Díky kurzu zjistíte, jaké vaše dovednosti a schopnosti jsou pevnými stavebními kameny, které vám váš úspěch na trhu práce zajistí a co nyní k jeho dosažení potřebujete.

Kurz je vhodný pro studenty, kteří si chtějí ujasnit, co od své kariéry očekávají. I pro ty, co už mají jasno a chtějí pro sebe shrnout, co už mají, jaké možnosti a překážky musejí na cestě ještě zvážit nebo jakým způsobem se budou v případě potřeby rozhodovat.

Na začátku lekce si účastníci stanoví svou osobní vizi. Na jejím základě si postupně určí, jaké schopnosti a dovednosti musí ještě vylepšit nebo získat. Jaké mají možnosti k naplnění vize nebo co jim může v jejím naplnění bránit. Na konci lekce získají studenti svůj osobní kariérní plán v písemné formě.

Kurz je postaven ze 70 % na samostatné práci studentů, lektor je bude celým procesem provázet.

Lektoři

Michaela

Michaela Odehnalová

Během posledních ročníků studia psychologie na FF Masarykovy univerzity se profilovala do pracovní psychologie. Na Kariérním centru MU začínala jako stážistka a nyní je stálou součástí poradenského týmu. Její náplní práce jsou konzultace životopisů, psychologické testování, assessment centra a tvorba online vzdělávacích kurzů pro studenty. Ve volném čase nejraději čte a sbírá knihy nejen s rozvojovou tématikou. Jednou by chtěla mít v domě vlastní knihovnu.

Termíny

úterý

29. 10. 2019

16:00 - 18:00

Kam směřujete? Načrtněte si svou budoucí kariérní dráhu – 29. 10.

Místnost 410, Komenského nám. 2

Hlavní partner