Více o kurzech

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Zpět na přehled kurzů a tréninků
Poznejte sami sebe a zlepšete své portfolio – 1. 10.

Poznejte sami sebe a zlepšete své portfolio – 1. 10.

Plánujete si v blízké době hledat práci? Chcete se naučit rychle zorientovat v dostupných pracovních nabídkách? Ať už jste studenti nebo absolventi, na kurzu si ujasníte, které nabídky máte vyhledávat a jak poznat, že jsou pro vás ty pravé. Zároveň si připravíte všechny potřebné informace pro tvorbu vlastního portfolia.

Na kurzu účastníci zjistí, jak přemýšlet o práci tak, aby je dlouhodobě bavila a naplňovala, co od ní vlastně sami očekávají a co potřebují. V druhé části se potom zaměří spolu s lektorem na vlastní kompetence a zkušenosti tak, aby byli schopni je pojmenovat a vhodně prodat v jakémkoliv dokumentu tvořící jejich portfolio.

Na kurzu budete konkrétně pracovat s kariérním portálem JobCheckIN, ale informace můžete použít i na LinkedIn, do CV, motivačního dopisu, pro pracovní veletrh nebo firemní den otevřených dveří.

Kurz bude převážně o přemýšlení sami nad sebou, čeká vás sice i trochu teorie, ale přibližně z 90 % bude o samostatné práci pod vedením lektora.

Lektoři

Libor

Libor Komárek

Už při studiích oboru Psychologie na FF Masarykovy univerzity se našel v oboru pracovní psychologie a vzdělávání. Momentálně je součástí týmu Kariérního centra MU, kde se podílí na přípravě a realizaci assessment center, vybraných vzdělávacích kurzů a workshopů. Mimo to se s klienty potkává i při kariérních konzultacích a konzultacích životopisů. Krom oblasti personalistiky se věnuje zpěvu v mužském vokálním souboru.

Termíny

Pro tuto akci není aktuálně žádný termín konání.

Hlavní partner