Masarykova univerzita - logo

Kontakt pro studenty

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Eventy

Eventy Kariérního centra MU představují platformu pro networking, kde se můžete osobně setkat se zaměstnavateli a úspěšnými absolventy MU.

Veletrh práce JobChallenge 2017

Na JobChallenge si uděláte představu o svých kariérních možnostech, získáte nové kontakty a dozvíte se o stážích a trainee programech, které jednotlivé firmy nabízí. Více informací zde.

Více o akci

Industry ShowCase: Kariéra s titulem Ph.D. – 24. 10. 2017

Víte, jakou hodnotu má titul Ph.D. na trhu práce a jak nejlépe naložit se svým studiem? To vše se dozvíte na akci Industry ShowCase: Kariéra s titulem Ph.D., kde se vám představí úspěšní absolventi doktorského studia na MUNI.

Přejít na akci

Industry ShowCase: Kariéra v podnikových financích – 11. 10. 2017

Zákulisní informace o světě podnikových financí a tipy, jak v něm uspět. Taková je Industry ShowCase: Kariéra v podnikových financích. Na eventu se dozvíte vše, co potřebujete vědět pro lehký start vaší kariéry.

Přejít na akci

Industry ShowCase: Práce v IT při studiu – 2. 11. 2017

Víte, jaké jsou pracovní podmínky vás čekají v různých IT firmách anebo jaký vás čeká kariérní růst? Zajímá vás, jaké znalosti a dovednosti musíte ovládat pro to, abyste zaměstnavatele zaujali? To se dozvíte na Industry ShowCase: Práce v IT při studiu.

Přejít na akci

Jak na data s Kiwi.com

Rádi byste nakoukli pod pokličku toho, jak v Kiwi.com pracují s daty? Baví vás moderní technologie a rozumíte si s Pythonem i databázemi (ať už máte základní znalosti nebo si třeba vyvíjíte vlastní kód)? Chcete si vyzkoušet něco nového na reálných datech?

Přejít na akci

Hlavní partner