Masarykova univerzita - logo

Kontakt pro studenty

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Eventy

Eventy Kariérního centra MU představují platformu pro networking, kde se můžete osobně setkat se zaměstnavateli a úspěšnými absolventy MU.

Industry ShowCase: Kariéra s jazyky v Customer Care – 13. 3. 2018

Víte, jak naplno využít jazykové znalosti? Jste komunikativní? Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti? Zjistěte, co všechno obnáší práce v Customer Care, jaká může být náplň vaší práce anebo jaké vás čeká platové ohodnocení či kariérní růst.

Přejít na akci

Industry ShowCase: Bakalářky a diplomky v IT firmě – 27. 3. 2018

Jaké výhody má psaní závěrečné práce ve firmě? Můžete si zvolit vlastní téma? Jak tvorba diplomky vypadá? Přijďte se seznámit se zástupci 5 IT firem a zjistěte, co všechno tvorba takové práce obnáší, co vám společnost může nabídnout a co naopak požadovat.

Přejít na akci

Industry ShowCase: Kariéra v auditu a podnikových financích – 10. 4. 2018

Sníte o práci v oblasti auditu nebo podnikových financí? Zjistěte, jak v těchto firmách probíhají výběrová řízení, jaké pozice nabízí studentům, jaké jsou možnosti kariérního růstu a finančního ohodnocení.

Více o akci

Workshop: Leadership v praxi – 21. 3. 2018

Tento workshop vám odhalí, jak správně vést pracovní kolektiv, motivovat spolupracovníky a jak mezi ně rozdělovat úkoly. Manažer ze společnosti Amazon se s vámi podělí o rady, tipy a osobní zkušenosti v oblasti leadershipu. 

Přejít na akci

Hlavní partner