Kontakt pro studenty

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Eventy s firmami

Eventy Kariérního centra MU představují platformu pro networking, kde se můžete osobně setkat se zaměstnavateli a úspěšnými absolventy MU.

Industry ShowCase: Kariéra v Life Science – 7. 11. 2019

Jaké jsou vaše možnosti uplatnění v Life Science? Jak vypadá náplň práce v soukromých společnostech? A co byste měli ovládat proto, abyste byli nejvhodnějšími kandidáty? To vám prozradí odborníci z oboru na Industry ShowCase: Kariéra v Life Science. 

Přejít na akci

Workshop se společností FNZ: Trading Game – 8. 10.

Zkuste si zažít pocit vítězství, nebo porážky! Záleží, zda na finančním trhu dokážete peníze snadno získat, nebo ztratit. Přijďte si s námi zahrát Trading Game. Zároveň se dozvíte, jak společnost FNZ pomáhá lidem splnit jejich finanční cíle.

Přejít na akci

Interaktivní workshop podnikání s JIC – 6. 11.

Zajímá vás téma podnikání? Pohráváte si s myšlenkou vlastního byznysu, ale nejste si jistí, jak na to? Rádi byste viděli, jak takové startupové prostředí vypadá? Na setkání se dozvíte, na co v prvních krocích myslet.

Přejít na akci

Workshop s KBC: Securities Services – 22. 10.

Jak funguje celý proces vypořádání obchodů s cennými papíry? Nebo další aktivity spojené s tzv. „back office“? Workshop přiblíží problémy, které tým Securities Services v takových situacích řeší a u jejich řešení si budete moci vyzkoušet svou pozornost.

Přejít na akci

Hlavní partner