Masarykova univerzita - logo

Více o kurzech

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Zpět na přehled eventů
Workshop: Leadership v praxi – 21. 3. 2018

Workshop: Leadership v praxi – 21. 3. 2018

Chtěli byste jednou vést vlastní tým? Víte, jak motivovat spolupracovníky a jak jim rozdělovat úkoly? Nebuďte jen vedoucí, který přikazuje a zakazuje. Staňte se leadrem, který povede skupinu kupředu, získá si její důvěru a bude jejím vzorem. 

Jak funguje leadership v praxi vám prozradí hned dva manažeři ze společnosti Amazon. Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jaké výzvy a úkoly řeší jejich manažeři každý den. Nahlédněte pod pokličku leadershipu a odkryjte reálnou tvář této pozice.  


          

Amazon je internetový obchod, který sídlí v Seattlu ve Spojených státech amerických. Patří mezi nejstarší a největší obchody svého druhu. Založil ho Jeff Bezos v roce 1994, kdy internet teprve začínal. Misí Amazonu je stát se místem, kde si budete moci koupit všechno. V roce 2015 jsme v ČR otevřeli distribuční centrum, největší svého druhu u nás.

Lektoři

Igor

Igor Peržel, Amazon

Igor pracuje jako Pathways Operations Manager v Amazonu. Pathways program je jedinečnou příležitostí pro čerstvé absolventy magisterských nebo MBA studií, díky které zaměstnanec rozvíjí své manažerské i analytické schopnosti. Po jediném roce v Amazonu je Igor Operačním manažerem a má plně na starosti celé oddělení vykládky.

Robert

Robert Čech, Amazon

Robert je Operačním manažerem v Amazonu v Praze. Se svým týmem deseti Area manažerů a vice než 1 000 skladníku se starají o to, aby naši zákazníci dostali to, co si objednali a to co nejrychleji. Proces začíná nalezením objednaného zboží ve skladu o velikosti až 13 fotbalových hřišť, pokračuje balením do krabic a končí až v dodávkách na cestě na dodací adresu.

Termíny

středa

21. 3. 2018

14:00 - 15:30

Workshop: Leadership v praxi

Komenského nám. 2, místnost 300

Hlavní partner