Více o kurzech

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Zpět na přehled eventů
Workshop se společností FNZ: Trading Game – 8. 10.

Workshop se společností FNZ: Trading Game – 8. 10.

Zkuste si zažít pocit vítězství, nebo porážky! Záleží jen na vás, zda na finančním trhu dokážete peníze snadno získat, nebo všechny své úspory během pár okamžiků ztratit. Své schopnosti prověříte hravě a snadno díky Trading Game! Zlepšete své finanční znalosti a zároveň objevte, jak společnost FNZ pomáhá běžným lidem splnit jejich finanční cíle.


Na začátku workshopu se účastníci rozdělí do skupin. Každá skupina dostane počáteční kapitál, který může libovolně investovat do různých finančních nástrojů. Během workshopu se několikrát posunete v čase a mohou se upravovat ceny jednotlivých finančních nástrojů.

Týmy budou sledovat vývoj hodnoty svého portfolia a v reakci na pohyb cen a fiktivní zprávy ze světového dění mohou libovolně nakupovat a prodávat.

Na konci workshopu vyhodnotíme výsledky jednotlivých týmů a odměníme nejúspěšnější investory.

Lektoři

Viktor

Viktor Jablonský, Head of Software Development Europe

Viktor Jablonský nastoupil do FNZ před devíti lety jako developer. Postupně pracoval jako Team Leader, Software Architect a nyní již více než rok působí na pozici Head of Software Development, kde stará o všechny developery v Evropě. Ve volném čase se zajímá o kosmonautiku, 3D grafiku a hraje na kytaru v rockové kapele.

Jiří

Jiří Krampol, Developer

Jiří Krampol začal v FNZ pracovat jako software developer již při studiích na vysoké škole, a to na částečný úvazek. Po ukončení studia se přesunul na plný úvazek a vyzkoušel si i roli Team leadera. Závodně hraje baseball za brněnské Hrochy a zbylý volný čas tráví nejraději s rodinou a kamarády.

Petra

Petra Robičková, Systems Quality Assurance Analyst

Petra Robičková začala v FNZ v oddělení Operations, kde se podílela na rozběhnutí největšího týmu Transfers, který dva roky pomáhala nadále rozvíjet z pozice Team Leadera. Před rokem se přidala do týmu Analytiků, kde má na starosti projekt v Jižní Africe, díky kterému mohla vycestovat ke klientovi a reprezentovat FNZ v Kapském městě.

Zuzana

Zuzana Mrhačová, Recruitment Advisor

Zuzka pracovala 2 roky v personální agentuře než se rozhodla pro půlroční příležitost v FNZ jako Talent Acquisition Coordinator. Z 6ti měsíců už jsou skoro dva roky, pozici koordinátora předala dál a teď se stará o nábor především na brněnské pobočce. Je stále pozitivně naladěná, dokáže si užít maličkostí a hlavně dobrého jídla.

Roman

Roman Gardavský, Test Analyst

Roman Gardavský se po ukončení studia zprvu věnoval pořádání eventů pro studenty, než našel v zalíbení v IT. Nyní již skoro 4 roky testuje a analyzuje funkčnosti softwaru v dynamické firmě FNZ, jednoho ze světrových lídrů v oboru finančních technologií. Ve volném čase se věnuje sportu, zejména fotbalu a sedmičkovému rugby, ve kterém úspěšně reprezentuje právě FNZ.

Termíny

Pro tuto akci není aktuálně žádný termín konání.

Hlavní partner