Kontakt

Hana Cukrová

+420 549 496 483

Nabídka práce a stáží

Neplacená stáž ve vývoji

Digital Payments CZ s.r.o.
Publikováno
14. 10. 2021
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN
https://www.jobcheckin.muni.cz/jobs/f76fc6a8-a36c-4220-8b46-8965dc0eb5be

Popis pracovní pozice

Na stáži si vyzkoušíš vývoj webových a mobilních aplikací, tvorbu webu a práci s REST API. Mobilní aplikace vyvíjíme prostřednictvím "Google" PWA (https://developers.google.com/web/ilt/pwa). Osvěžíš si MVC model, PHP, JAVASCRIPT, PYTHON, PERL, SQL či a další programovací jazyky v rámci back-end vývoje. V rámci praxe však nebudeš pouze u back-endu. Navážeš na vývoj front-endu (HTML5/CSS3+) a práci s UX/UI. Rozšíříš si své znalosti, co se týče projektového řízení ve vývoji na základě metody scrum, kanban nebo třeba waterfall. Neváhej a přijď k nám na stáž, základní zaškolení ti poskytneme v našem e-learningu. Budeš pracovat v týmu pod vedením zkušeného supervisora, takže se nemusíš bát, že bys byl na všechno sám. Vzhledem k tomu, že se jedná o stáž, samozřejmě nezůstaneme jen u teorie. Naopak, jak to vše funguje, si hned budeš moct ověřit v praxi.

Jedná se o neplacenou stáž a to po dobu 6 týdnů/240 hodin. Jak dlouho na praxi budeš si rozvrhneš sám podle sebe. Kromě spolupráce s dalšími stážisty tvého zaměření budeš občas spolupracovat i s jinými týmy zaměřenými např. na média, žurnalistiku, marketing, management, finance apod., takže se přiučíš všestrannosti.

Typ pracovního úvazku

Stáž

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner

Partneři