Markéta Rolincová

Frank Bold
Publikováno
12. 8. 2019
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Chceš už během školy sbírat zkušenosti z právní praxe a zároveň dělat něco, co ti dává smysl? Záleží ti na dobře odvedené práci, máš chuť se učit a zkoušet nové věci? Přidej se do našeho týmu právních stážistů. Baví nás hledat cesty, jak spojovat právo s užitečnými a smysluplnými věcmi – službami pro naše klienty i projekty pro společnost. Pojď toho být součástí a tvořit s námi Franka Bolda.

Co tě ve stáži čeká

• Budeš zodpovídat dotazy klientů naší právní poradny, připravovat analýzy a rešerše, pracovat s judikaturou i odbornými články. Vyzkoušíš si psaní právních podání, vytváření manuálů pro občany nebo přípravu právního školení. Naučíš se, jak používat právo ve prospěch společnosti.
  • Můžeš se také zapojit do konkrétních kauz či projektů nebo pomáhat v naší advokátní kanceláři – na pozici paralegala nebo s konkrétními úkoly a případy.
  • Nahlédneš do celé řady právních oblastí a můžeš se zaměřit na to, co tě zajímá. Máme široký záběr od korporátní agendy, IT a pracovního práva, přes energetiku, po právo stavební a právo životního prostředí. Potkáš se i s problematikou občanské společnosti a práv občanů či rozhodování a hospodaření samospráv.
  • Budeš pracovat jak pro naši advokátní kancelář, tak na našich veřejně prospěšných projektech. Na vlastní kůži si tak zažiješ a přispěješ k fungování první české B Corporation.

Typ pracovního úvazku

Stáž

Místo výkonu práce

Brno, Praha

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.