Kontakt

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Nabídka práce a stáží

Manuální tester webových aplikací (7235)

ITjobs, s.r.o.
Publikováno
2. 6. 2020
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Do brněnské společnosti zabývající se vývojem a implementací SW pro pojišťovny hledáme testery pro rozšíření týmů.

Na této pozici budete:

- věnovat se manuálnímu testování webové aplikace, testovat GUI aplikace, provádět akceptační, funkční a integrační testy

- analyzovat požadavky zákazníka, připravovat data pro vývojáře, chystat scénáře pro automatické testy, reportovat bugy, zpracovávat hlášení z helpdesku

- působit přímo ve vývojářském týmu, spolupracovat s kolegy testery i s vývojáři

- pracovat v příjemném neformálním prostředí za podpory zkušenějších kolegů

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner