Kontakt

Hana Cukrová

+420 549 496 483

Nabídka práce a stáží

🔥 Hledáme Android vývojáře, který nesnáší absurdní situace 🔥

Dactyl Group s.r.o.
Publikováno
22. 11. 2020
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Pojď s námi odstraňovat absurdní situace z každodenního života! Čekání na poště? Fronty v obchodech? Papírování? Na každého žrouta času, peněz a energie existuje řešení v podobě softwaru – a my ho dokážeme najít.

Pomoz nám s tím a získáš budget na techniku i sebevzdělávání, práci v centru Brna a partu pohodářů z Dactylu.

Jak vyvíjíme?

  • Všechny projekty vyvíjíme vždy na nejnovější verzi Kotlinu
  • Používáme vlastní knihovny, které pořád vylepšujeme
  • Také používáme RxJavu, Room, Dagger nebo Retrofit, takže jestli s nimi máš zkušenost, budeme rádi
  • Kód prochází přes code review a je řádně otestovaný
  • Na většině projektů používáme REST API, které si stavíme sami
  • O grafiku aplikací se starají naši zkušení grafici, kteří ji připraví na míru přesně pro naše potřeby
  • Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a každý nápad na rozšíření našeho stacku je vítaný

Na čem pracujeme?

  • U nás tě čekají jak malé, tak velké projekty. Pracovali jsme třeba pro Rock For People, Veletrhy Brno, Roger nebo Robe
  • Dostaneš se k práci se zajímavými zařízeními, která komunikují přes Bluetooth nebo NFC

Typ pracovního úvazku

Částečný úvazek, Plný úvazek

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner