Kontakt

Hana Cukrová

+420 549 496 483

Nabídka práce a stáží

Syntetický chemik pro oblast oligonukleotidů

Synthon, s.r.o.
Publikováno
4. 5. 2021
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Základní charakteristika:

Vaše výzkumná práce bude zaměřena na syntézu oligonukleotidů (ON) určených pro terapeutické aplikace za použití automatických syntezátorů metodou syntézy na pevné fázi. Spolu s Vašimi kolegy se budete podílet na vývoji a optimalizaci metod syntézy ON a jejich budoucím transferu na větší výrobní zařízení. Očekáváme od Vás znalosti v oblasti syntézy na pevné fázi, schopnost týmové spolupráce      a samostatnost nejen v odborné činnosti, ale také v organizaci a koordinaci vlastní práce. Zejména však hledáme ochotu učit se, chuť vydat se neprošlapanou cestou a zapojit se do pro nás zcela nové oblasti vývoje.

Náplň práce:

  • Vývoj syntetických metod pro automatické syntezátory
  • Optimalizace syntetických metod a jejich transfer na výrobní zařízení
  • Plánování, implementace, provádění a dokumentace všech aktivit spojených se syntézou
  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu (na lokální i globální úrovni)

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Místo výkonu práce

Blansko

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner

Partneři