Kontakt

Markéta Rolincová

+420 549 498 270

Nabídka práce a stáží

Stáže v Národním úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost

Kariérní centrum Masarykovy univerzity
Publikováno
14. 8. 2019
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

ODBOR VZDĚLÁVÁNÍ, VÝZKUMU A PROJEKTŮ

  • podílet se na tvorbě osvětových a vzdělávacích materiálů, podílet se na tvorbě obsahu a organizačním zajištění vzdělávacích akcí,
  • během stáže se student seznámí s činností NÚKIB a bude se podílet na jeho každodenním chodu,
  • stážista bude mít příležitost prohloubit si své znalosti v dynamicky se rozvíjejícím světě ICT, čímž získá komplexní vhled do atraktivní a žádané problematiky,
  • stážista tak získá možnost aplikace teoretických znalostí do praxe a nabytí nových zkušeností.

ODBOR VLÁDNÍ CERT

  • vývoj modulů interních systémů GovCERT.CZ sloužící k odhalování kybernetických bezpečnostních incidentů

Typ pracovního úvazku

Stáž

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner