Kontakt

Jitka Štenclová

+420 776 084 980

Nabídka práce a stáží

IT specialista –Storage & Backup (DPP pro studenty VŠ)

Global IT Center, s.r.o.
Publikováno
8. 7. 2020
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Hledáš flexibilní brigádu v IT oboru nejen na léto? Máš už za sebou alespoň roční praktickou IT zkušenost a angličtinu máš v malíčku? Pokud přikyvuješ, možná hledáme právě tebe!

Do seniorního Storage & Backup týmu na last levelu (L3) hledáme part-time posilu, která by nám pomohla nejen s operativou (například s tickety) ale časem také s mezinárodními projekty. Spravujeme úložiště od Netappu, zálohujeme servery na Windows platformě a řešíme DR do cloudu.

Nový člen týmu projde vstupním zaškolením, ale od začátku od tebe očekáváme velkou míru samostatnosti a chuti dál prohlubovat své znalosti ať už samostudiem nebo koukáním pod ruce našim zkušeným technikům.

Pokud nám bude vzájemná spolupráce dobře šlapat, rádi se s tebou domluvíme i na dlouhodobé spolupráci při studiu nebo po skončení tvých VŠ studií :)

Co tě u nás bude čekat?

- Možnost podílet se na realizaci backupů do cloudu nebo správy storage nejen pro VMware prostředí

- Monitoring a distribuce ticketů z fronty

- Zpracovávání alertů v systému SCOM

- Časem spolupráce na mezinárodních projektech spolu s týmem

- Možnost spolupráce s nejrůznějšími týmy v rámci firmy (Wintel, Databáze, Active Directory, Virtualizační tým a další)

Typ pracovního úvazku

Částečný úvazek, Stáž, Training program

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner