Masarykova univerzita - logo

Markéta Rolincová

Nabídka práce a stáží

JUNIOR MEDIA PLANNER

Omnicom Media Group, s.r.o.
Publikováno
22. 10. 2018
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Dělat to nejzajímavější, co se v mediálním plánování dělat dá.

Ve spolupráci se senior consultantem se budeš podílet na plánování mediálních kampaní našich klientů a přípravě mediaplánů, stejně jako na tvorbě jejich komunikační strategie. Naši klienti jsou TOP a projekty jsou zajímavé a velké, určitě tě budou bavit. Budeme dělat meetingy, briefingy, a taky brainstormingy. Prostě nudit se nebudeš!

Potkáš se se všemi media typy – televize, digital, outdoor, print.

Budeš hledat optimální řešení, ale účastnit se i tvorby kreativních konceptů, protože máme i svoje kreativní oddělení a můžeme/chceme klientovi nabídnout i něco navíc.

Samozřejmě budeš také zpracovávat analýzy, statistiky, přehledy, reporty. Je to solidní věda a bez dat se neobejdeme.

Budeš spravovat a hlídat klientův rozpočet. Nevyhneš se ani nějaké nutné administrativě.

A při tom všem budeš nasávat novinky na mediálním trhu (technologie, strategie, konkurence), abychom byli stále mezi nejlepšími.

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Místo výkonu práce

Hlavní město Praha

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.