Kontakt

Markéta Rolincová

+420 549 498 270

Nabídka práce a stáží

Software Maintenance Specialist

Purple Technology s.r.o.
Publikováno
13. 8. 2019
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN
https://www.jobcheckin.muni.cz/jobs/7c7cfeb8-7b94-48ec-9165-23ad02bf5b22

Popis pracovní pozice


Aktuálně hledáme na tuto pozici 2 lidi (pokud máš parťáka, vem ho s sebou :). Jako v každém systému i v těch našich se stane, že se objeví problém, někdy u nás, někdy u klienta. V takovém případě pak potřebujeme někoho, kdo daný problém odhalí, začne vše řešit a dotáhne to až do konce. 

  • Cca 80% Tvého času zabere starání se o pár Slack channelů, kde lidé hlásí problémy s aplikacemi a na tobě bude reagovat a hledat řešení. Zbývajících 20% času využiješ na vylepšování našich aplikací. Možná se ptáš proč? Čím vyladěnější naše aplikace budou, tím více času budeš mít na kreativnější práci a tím spokojenější budou naši uživatelé, protože nám nebudou muset hlásit chyby.
  • Společně s parťákem budete pokrývat čas cca od 9am do 5pm. Flexibilita a práce remote je možná, vše bude záležet na domluvě. Jen počítej s tím, že práce bude hlavně přes den.
  • Komunikovat a spolupracovat budeš hlavně s WebTech týmem (který vyvíjí všechny aplikace) a lidmi napříč celou naší skupinou. 
  • Tvůj denní chléb bude komunikace přes Slack (ale někdy i face-to-face). Často anglicky.
  • Budeš udržovat přehled v reportovaných problémech, abychom věděli co je hotové a co vyžaduje více práce. Pro správu tasků používáme nástroje jako Asana nebo Jira
  • Hodně využíváme AWS a Serverless. Často budeš v AWS Consoli hledat informace, které ti pomohou najít příčinu problému. Některé problémy tam i opravíš. Pokud AWS neumíš, rádi tě to naučíme.
  • Pro některé opravy bude potřeba zasáhnout do kódu aplikace. Něco zvládneš sám, odešleš nám pull request a někdo zkušený ti ho schválí. Složitější věci nám popíšeš a upravíme je společně. Používáme Github a ke kódu se tak přehledně dostaneš.
  • Díky tomu všemu u nás můžeš více proniknout do programování webových aplikací a Javascriptu. Naučíš se taky pracovat s Amazon Web Services a dozvíš se hodně o Forexu.Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner