Kontakt

Hana Cukrová

+420 549 496 483

Nabídka práce a stáží

Advokát/ka, koncipient/ka: finanční právo, kapitálové trhy, soukromé právo

Frank Bold
Publikováno
12. 10. 2021
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN
https://www.jobcheckin.muni.cz/jobs/71d20d7e-0564-42a9-be8f-a0ad8ca9e0c8

Popis pracovní pozice

Chceš dělat komerční advokacii a přesto pomáhat dobrým věcem? Zajímáš se o problematiku financování a finančních trhů i aktuální globální příklon k udržitelným financím? Chceš na sobě pracovat, expertně růst a pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci? Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a hledáš nové cesty, jak jich dosáhnout? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti.


Koho hledáme a do čeho se u nás můžeš pustit?

Hledáme kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi v oblasti financování, včetně regulace finančního trhu, například v oblasti dluhopisů či investování. 

S ohledem na globální i evropský příklon k udržitelnému financování můžeš pomáhat podnikatelům při financování jejich udržitelných či inovativních podnikatelských aktivit. Například formou vydávání tzv. zelených dluhopisů nebo zakládáním investičních společností a fondů. To vše s pomocí dlouholetého know-how Frank Bold v oblasti udržitelnosti a aktuálního regulatorního rámce EU. 

Setkáš se také se smluvním i korporátním právem. Dostaneš se i k M&A nebo řešení obchodních sporů. A nahlédneš určitě i do spousty dalších oblastí soukromého práva.

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Místo výkonu práce

Praha, Brno, Ostrava

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner

Partneři