Kontakt

Adéla Potyková

+420 549 494 599

Nabídka práce a stáží

SW Developer (C#/.NET, Perl) - 6578

ITjobs, s.r.o.
Publikováno
5. 12. 2017
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku významné nadnárodní společnosti, která se zabývá vývojem SW pro specifickou oblast průmyslu.

Na této pozici budete:

- v C#/.NET a Perlu vyvíjet a udržovat nové podpůrné nástroje a aplikace pro interní vývojové týmy

- analyzovat požadavky, navrhovat nová řešení a pracovat na zlepšení těch stávajících

- podílet se na nasazování nových verzí

- komunikovat s koncovými uživateli aplikací

- vyvíjet na základě agilních metodik

- pracovat v menším týmu spolupracujícím s kolegy ze zahraničních poboček

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner