Kontakt

Markéta Rolincová

+420 549 498 270

Nabídka práce a stáží

Web Developer

LOGEX Solution Center s.r.o.
Publikováno
12. 7. 2018
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

We are looking for candidates  experienced in developing web applications, and collaborating to produce scalable and user-friendly applications. They should value performance, security and craftsmanship.

As a Web Developer you will be responsible for designing and creating applications which will support the 'LOGEX Smart Hospital Grid‘. You would develop tools in order to improve the usability of our advanced analytical models.

This work will have a real impact, and will contribute to improving the lives of millions of people.

Your mission would be create comprehensive, easy-to-understand overview of client's data with the best user experience possible.

Typ pracovního úvazku

Plný úvazek, Částečný úvazek

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner