Masarykova univerzita - logo

Masarykova univerzita
Publikováno
11. 1. 2018
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Asistent/ka – dohoda o provedení práce 20 hodin/týdně – pro Centrum zahraniční spolupráce MU

Hledáme někoho, kdo nám bude pomáhat se základní údržbou a správou ajťáckých záležitostí. Nepotřebujeme nutně IT čaroděje, kteří po nocích kódí a mají sbírku malwarových skriptů, kterou se chlubí na večírcích – potřebujeme člověka s rozumnou uživatelskou znalostí práce s PC. Je to práce vhodná pro všechny, kdo mají IT rádi a rádi se něco přiučí.

Náplň práce:

• Základní IT podpora oddělení – budeš pomáhat se základními problémy na úrovni standardních uživatelských dovedností PC
  • Správa IT zařízení/software a související agenda – updaty, údržba softwaru a podobné záležitosti
  • Výpomoc se zaváděním nových softwarových řešení – instalace programů a uživatelských účtů
  • Editace obsahu webového portfolia
  • Analýza použití osobních údajů na CZS

Pokud jsi porozuměl/a tomu, co je výše napsáno, profesní kvalifikace pravděpodobně splňuješ :-)

Typ pracovního úvazku

Částečný úvazek

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.