Vojtěch Očenášek

+420 739 826 145

Kariérní příležitosti na KC MU

Stáž v poradenské sekci Kariérního centra MU

Přidáno dne: 14. 10. 2019

Poradenský tým Kariérního centra
Masarykovy univerzity hledá posily!

Náš poradenský tým se pohybuje na pomezí poradenské a pracovní psychologie. V současné době jsme tři – Libor, Míša a Vojta. Ve více lidech se to ale lépe táhne, a tak je možné, že hledáme právě tebe.

Na stáži u nás ti dáme možnost vyzkoušet si nabyté znalosti z mnoha oblastí psychologie a lidských zdrojů v praxi, ale naučíš se toho taky spoustu navíc. Po celou dobu ti budeme poskytovat potřebnou podporu, odbornou supervizi a taky přátelské prostředí s uvolněnou atmosférou. Zkrátka ti pomůžeme posouvat se mílovými kroky.

Koho hledáme?
Hledáme studenty druhých a třetích ročníků oboru psychologie, abychom vzájemně získali co nejvíce z dlouhodobé spolupráce. Naším cílem je pomáhat studentům, aby poznali sami sebe, přišli na to, co chtějí a na základě toho pak učinili ten správný krok ke spokojenosti v kariéře. A jestli ti tohle dává taky smysl a chceš posouvat dál nejen lidi okolo, ale taky sebe, tak není o čem debatovat.

Jaká je náplň práce?
–  V Kariérku se dostaneš k práci s reálnými klienty, zaškolíme tě v psychodiagnostickém testování.
  Zúčastníš se všech fází přípravy a realizace assessment centra a spousty dalších aktivit. Budeš mít přímou možnost přispívat k něčemu, co dává smysl.
–  Stáží u nás získáš výbornou příležitost jak prakticky uplatnit své dosavadní znalosti, ale také ti je pomůžeme prohloubit.


Pokud máš zájem, ozvi se nám přes kariérní portál JobCheckIN. Stačí si během chvilky založit vlastní profil. Do 16. 7. ti dáme vědět, jak to vypadá a případně tě pozveme 26. 7. na jeden den k nám. Zde na tebe bude čekat celodenní vzdělávací program, abychom se lépe poznali. Pak se individuálně domluvíme na dnu nástupu.

No, a když to půjde hladce a budeš mít zájem, navážeme i dlouhodobou spolupráci

Hlavní partner