Kontakt

Kalendář akcí

22. 10. 2019

Workshop s KBC: Securities Services

místnost S116, Komenského nám. 2

Jak funguje celý proces vypořádání obchodů s cennými papíry? Nebo další aktivity spojené s tzv. „back office“? A co vlastně všechno řeší tým Securities Services?

Pro běžného investora vypadá proces obchodování finančních instrumentů velice jednoduše
. V aplikaci klikne na tlačítko „koupit“ a jen sleduje, jak se finanční aktivum objeví na jeho osobním účtu a jak se vyvíjí cena. Jenže v pozadí za tímto jedním kliknutím probíhá velké množství operací a procesů.
 

Právě proto, aby se investoři mohli soustředit jen na své podnikání a klienty, Securities Services dohlíží na dodržování zpřísňujících se podmínek regulace, vyšších standardů kvality a nabídku složitějších produktů.

Workshop s KBC vám zároveň přiblíží praktické problémy, které v takových situacích řeší různé týmy Securities Services a při jejich řešení budete si moci vyzkoušet svou pozornost


Chcete o Securities Services zjistit více už teď? Jaké týmy do této oblasti patří? Co dělají a za co odpovídají? Jak už stojí výše, na workshopu si sami na vlastní kůži zkusíte některé z úkolů, které tyto týmy řeší, tak pojďte o nich zjistit víc. Ať víte, na co se můžete těšit.  Více se dozvíte tady.

Chci se registrovat

Přejít na akci

Hlavní partner