Kontakt

Kalendář akcí

30. 7. - 10. 9. 2018

Stáž na Kariérním centru v sekci vzdělávání a poradenství

Kariérní centrum MU

Šikovným studentům a zájemcům z řad Mgr. a Bc. studia psychologie nabízíme program pro stážisty Kariérního centra Masarykovy univerzity.  Absolvovat můžete krátkodobou stáž v rozmezí 32 až 40 hodin, která je v podobě individuálního programu, a lze ji uznat jako praxi. Následně je možný přechod na dlouhodobou odbornou stáž.

Co vás čeká

Krátkodobá stáž:

  • Aktivity z oblasti vzdělávání, kariérního poradenství a pracovní psychologie v rámci individuálního programu.
  • Zaškolení v používání psychodiagnostických nebo personalistických metod
  • Možnost seberozvoje a sebepoznání pomocí psychodiagnostických metod a následná supervize
  • Participace na přípravě a realizaci modelových assessment center

V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá stáž nabízí tyto projekty:

  • Příprava a realizace reálných assessment/development center včetně psaní výstupních zpráv a předávání zpětných vazeb účastníkům
  • Účast na školeních a akcích i jiných sekcí Kariérního centra, případná pomoc s jejich realizací
  • Práce na přípravě online kurzů
  • Asistence při lektorování vzdělávacích kurzů
  • Příprava a realizace teambuildingů
  • Administrativní podpora, získávání know how a stínování zaměstnanců sekce
  • Profesně psychologické testování studentů středních škol
  • … a mnohé další

Bez čeho se neobejdete

  • Započaté studium v oblasti psychologie
  • Zkušenosti s MS Office především Word, Excel a PowerPoint
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Aktivní, samostatný a zodpovědný přístup
  • Chuť učit se novým věcem a rozvíjet se
  • Flexibilita
  • Příjemné vystupování a komunikační dovednosti

Otevíráme tři běhy stáží. Každý běh se skládá ze čtyř setkání, které se uskuteční od 9:00. Pouze poslední setkání je individiuální.

  • Říjen – 1. 10., 3. 10., 10. 10., 31. 10.
  • Listopad – 8. 11., 13. 11., 20. 11., 29. 11.

  • Prosinec – 3. 12., 5. 12., 12. 12., 17. 12.

V případě zájmu se přihlaste níže, max. počet stážistů jsou 3 na jeden termín – běh.

Přejít na akci

Hlavní partner