Kontakt

Kalendář akcí

18. 10. 2021

Interview Prep: osobně i online

Univerzitní Microsoft Teams/Osobně

Pracovní pohovor může být velmi stresující. Představte si, že byste si jej mohli vyzkoušet nanečisto v bezpečném prostředí, a ještě dostat zpětnou vazbu, co můžete zlepšit. Přesně tohle nabízí služba Interview Prep. 
 

Pomůžeme vám: 

 • vylepšit vlastní sebeprezentaci na pohovoru 
 • odhalit příčiny selhávání při žádostech o pracovní pozice 
 • nabýt jistotu při vstupu na trh práce
 • zbavit se zbytečné úzkosti z neúspěchu
   

Pro konzultaci CV můžete využít službu CV Clinic.   

Pro řešení jiného tématu souvisejícího s profesním směřováním využijte Kariérní konzultace.

Jak to probíhá: 

Konzultace trvá cca 40 minut. Během ní si vyzkoušíte modelový pohovor a získáte zpětnou vazbu. Na konzultaci se zaměřujeme na schopnost sebeprezentace – tedy jakou formou podáváte své zkušenosti. V rámci zpětné vazby se pak dozvíte, co zlepšit, aby byl váš projev srozumitelný a poutavý.  
 

Jak se přihlásit: 

 1. Vyberte si libovolný termín a přihlaste se na něj. 
 2. Abychom se na konzultaci mohli lépe připravit, pošlete nám nejpozději 2 dny před konzultací vlastní životopis a inzerát k pozici, na kterou si chcete vyzkoušet pohovor. 
 3. V případě online konzultace obdržíte nejpozději den předem na e-mail pozvánku s odkazem na schůzku v rámci Microsoft Teams. Do Microsoft Teams se přihlásíte pomocí UČO a sekundárního hesla. Můžete využít webové rozhrání nebo si stáhnout desktopovou aplikaci. Doporučujeme využít aplikaci. V daný termín a čas schůzky se pomocí odkazu v e-mailu připojíte ke schůzce s kariérním poradcem. 
 4. V případě konzultace osobně se na vás budeme těšit v našich kancelářích. Sídlíme na Komenského náměstí 220/2. Kolem vrátnice přes dvorek, a pak do 4. patra. 
 5. V případě problémů s připojením či registrací se obracejte na poradenstvi@kariera.muni.cz

 
Rezervace termínu je závazná
, pokud byste s jakéhokoliv důvodu konzultaci nestíhali, prosím odhlaste se. V případě, že se již nemůžete odhlásit, napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo +420 776 557 715. 

Přejít na akci

Hlavní partner

Partneři