Kontakt

Kalendář akcí

4. 10. 2021

Úvodní konzultace: online i osobně

Univerzitní Microsoft Teams/Osobně

Smyslem kariérního poradenství je pomoci vám najít odpovědi na otázky, které si můžete pokládat ohledně své kariéry. Konzultace probíhá s kariérním poradcem buď osobně na KC, nebo formou rozhovoru přes Microsoft Teams. Na setkání proberete své specifické problémy. Díky tomu si ujasníte, čemu čelíte, co přesně je vaším cílem, co vám brání v jeho dosažení a co musíte udělat, abyste uspěli. 

Pomůžeme vám s:

– ujasněním, kam v kariéře směřovat a co je pro vás to pravé
– vytyčením cíle a naplánováním, jak ho dosáhnout
– odhalením vaší konkurenční výhody
– rozhodováním ohledně správné pracovní pozice
– tipy, kde hledat práci nebo praxi
– rozhodováním, kterou pracovní nabídku přijmout
 

Nejprve vás čeká krátká max. 30minutová úvodní konzultace. Na ní si spolu s konzultantem určíte, čemu se chcete během následujících setkání věnovat, a který z poradců pro vás bude nejvhodnější. Další navazující konzultace již trvají zpravidla 40 minut.

Chcete se přihlásit?

​1. Pro přihlášení na konzultaci je potřeba mít založený profil v kariérním portálu JobCheckIN, který je nutné vyplnit minimálně na 50 %. Díky údajům z profilu se mohou poradci lépe připravit na setkání s vámi a vy můžete vyhrazený čas využít efektivněji.
 

2. Vyberte si libovolný termín a přihlaste se na něj.
 

3. Pokud chcete konzultaci online, nejpozději den před konzultací obdržíte na e-mail pozvánku s odkazem na konkrétní schůzku v rámci Microsoft Teams. Do Microsoft Teams se přihlásíte pomocí UČO a sekundárního hesla. Můžete využít webové rozhrání nebo si stáhnout desktopovou aplikaci. Doporučujeme využít aplikaci. V daný termín a čas schůzky se pomocí odkazu v e-mailu připojíte ke schůzce s kariérním poradcem.

4. Jestliže jste zvolili osobní setkání, budeme na vás čekat v daný termín přímo v kanceláří Kariérního centra MU na Komenského náměstí 2.

Pro studenty a čerstvé absolventy Farmaceutické fakulty MU:

Chcete se přihlásit na konzultaci, ale máte problém s mezikrokem – přihlášením do portálu JobCheckIN? Napište nám na kosa@kariera.muni.cz, který z volných termínů níže by se vám hodil. Na konzultaci vás přihlásíme přímo my. Za dočasné komplikace při využívání našich služeb se vám velmi omlouváme.
 

Nedaří se vám přihlásit?

Ozvěte se přímo na e-mail kosa@kariera.muni.cz a rezervujte si svůj termín. 

    
    Pozor! Podle Pravidel účasti na kurzech a konzultacích, pokud se na konzultaci přihlásíte
    a nezúčastníte se, váš účet bude zablokován. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestíháte,
    odhlaste se, nebo nám alespoň zavolejte na telefonní číslo +420 776 557 715.
 

Konzultace nejsou určeny ke konzultacím životopisu. Pokud chcete poradit ohledně svého CV, využijte službu CV Clinic.  

Přejít na akci

Hlavní partner

Partneři