Jaký druh práce je pro vás ideální?

16. 5. 2017, Vojtěch Žák, copywriter

Každý člověk má jiný životní styl. Někdo je zaměřený na kariéru, pro dalšího je důležitější rodina, jiný chce cestovat, někdo potřebuje dynamické prostředí, jiný zase klid. Zjistěte, jaký druh práce je ideální pro vás a vaši osobní spokojenost.

V čem jste doopravdy dobří?

23. 3. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

„Jak byste popsali sami sebe?“ Na pohovoru je to jedna z nejčastějších otázek. Je na čase se na ni připravit. Vezměte si tužku, papír a pusťte se spolu se mnou do malého cvičení...

Klíčem úspěchu v advokacii jsou jazyky, týmovost a zapálení pro právo

10. 3. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak začíná kariéra v advokacii a co všechno udělat proto, aby byla úspěšná? Nejen na tyto otázky odpovídali zástupci pěti advokátních kancelářích 9. března na akci Industry ShowCase: Kariéra v advokacii. O tématu diskutovali na půdě Prf MU zástupci Allen & Overy, Bird & Bird, Havel, Holásek & Partners, DLA Piper a Továrek, Horký a partneři.

Co vám dá (ne)kvalifikovaná práce?

17. 2. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

Daniela Nikšičová studuje žurnalistiku na MU. Působí jako programový dramaturg v Radiu R, rok strávila v AIESEC a akutálně spolupracuje s marketingovým týmem KC MU. Jak vnímá rozdíl mezi brigádami a kvalifikovanou prací na vedlejší úvazek?