V čem jste doopravdy dobří?

23. 3. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

„Jak byste popsali sami sebe?“ Na pohovoru je to jedna z nejčastějších otázek. Je na čase se na ni připravit. Vezměte si tužku, papír a pusťte se spolu se mnou do malého cvičení...

Klíčem úspěchu v advokacii jsou jazyky, týmovost a zapálení pro právo

10. 3. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak začíná kariéra v advokacii a co všechno udělat proto, aby byla úspěšná? Nejen na tyto otázky odpovídali zástupci pěti advokátních kancelářích 9. března na akci Industry ShowCase: Kariéra v advokacii. O tématu diskutovali na půdě Prf MU zástupci Allen & Overy, Bird & Bird, Havel, Holásek & Partners, DLA Piper a Továrek, Horký a partneři.

Co vám dá (ne)kvalifikovaná práce?

17. 2. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

Daniela Nikšičová studuje žurnalistiku na MU. Působí jako programový dramaturg v Radiu R, rok strávila v AIESEC a akutálně spolupracuje s marketingovým týmem KC MU. Jak vnímá rozdíl mezi brigádami a kvalifikovanou prací na vedlejší úvazek?

Jak si vede portál JobCheckIN

17. 2. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

JobCheckIN je kariérní portál Masarykovy univerzity, který studentům umožňuje získat práci, trainee či stáž a zaměstnavatelům usnadňuje hledání zaměstnanců z řad studentů a absolventů MU. Pokud v něm ještě nemáte profil, měli byste si ho rychle vytvořit. Podívejte se, jak si vede v prvních měsících svého života.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19