Blog KC

Plat? Slabé stránky? Připravte se na klíčové otázky výběrového řízení

12. 6. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

„​Kolik peněz byste si představoval/a? A co vaše slabé stránky? Které to jsou?“​ Osobní pohovor je pro většinu lidí stresující a tyto otázky jsou nejspíše jedny z nejhorších. Nicméně ať se budete hlásit kamkoliv, dřív nebo později na ně řeč přijde. Proto zde najdete tipy, jak se na ně co nejlépe připravit.

Číst více

Co je Assesment centrum a jak ho vyhrát?

22. 5. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Co se skrývá pod zkratkou AC? Odhalte, jak tento typ výběrového řízení probíhá i jak se na něj co nejlépe připravit. Dozvíte se tipy a triky, jak zabodovat a zvýšit si šanci na postup do dalšího kola.

Číst více

Praxe ve 4 oborech za jeden měsíc? To není sen, to je stáž na Kariérku

7. 5. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Každý člověk by měl dělat práci, která ho nejvíc baví. Jak to ale máte zjistit, aniž byste přecházeli z jedné firmy do druhé a pořád měnili pozice? Řešením byla pro deset z vás stáž na Kariérním centru MU, díky které získali jedinečnou šanci si vyzkoušet práci event manažera, marketingového specialisty i obchoďáka během pár dní.

Číst více

Jakou máte profilovku? Pozor, první dojem neděláte až na pohovoru

4. 5. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Poohlížíte se po stáži anebo práci? Přemýšlíte, komu se ozvat? A zkontrolovali jste si svou offline i online prezentaci? Ne? To je ale základ. Proto vám dáváme základní tipy a rady jak na to, abyste už nemuseli váhat nad tím, co uvést v CV, nebo co byste o sobě (ne)měli veřejně publikovat.

Číst více

Hlavní partner

Partneři