Práce v Customer Care je odrazovým můstkem pro kariéru s jazyky

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak využít jazykové znalosti naplno a získat díky nim práci? Zástupci šesti firem vysvětlili 11. dubna na FF MU účastníkům Industry ShowCase: Kariéra s jazyky v Customer Care, co obnáší práce v oboru a jak se v ní mohou profesně rozvíjet. O uplatnění studentů diskutovali ABSL, Comdata Czech a.s., Infoysy, Kiwi.com, Notino a Zebra Technologies.

Úspěšný digitální marketing není o návodech, ale o testování a učení

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak se změnil zájem potenciálních zákazníků v digitálním prostředí a jak upoutat jejich pozornost? Nejen tyto otázky zodpověděli ve středu 3. 5. v Univerzitním kině Scala googleři a další experti z oblasti digitálního marketingu.

Inspirativní MUST Week for Career Services byl o sdílení úspěchů, tipů a rad

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak přilákat studenty na akce kariérních center a jak vymyslet, naplánovat a připravit ty nejlepší eventy? Takové otázky řešili zahraniční i tuzemští pracovníci kariérních center, pro které přopravili jejich kolegové z Kariérního centra MU připravili týdenní školení MUST Week for Career Services, na kterém zjistili, jak vytvořit efektivní event.

Jaký druh práce je pro vás ideální?

16. 5. 2017, Vojtěch Žák, copywriter

Každý člověk má jiný životní styl. Někdo je zaměřený na kariéru, pro dalšího je důležitější rodina, jiný chce cestovat, někdo potřebuje dynamické prostředí, jiný zase klid. Zjistěte, jaký druh práce je ideální pro vás a vaši osobní spokojenost.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19