Nenechte pár minut rozhodnout o vaší práci snů

16. 1. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC Muni

Toužíte po práci, ve které se budete věnovat přesně tomu, co vás zajímá? Stáži, na které si vyzkoušíte vše, co budete v praxi potřebovat? Získat zkušenosti není vždy jednoduché a proto mají studenti a čerství absolventi Muni k dispozici kariérní portál JobCheckIN. Odbýt registraci se vám ale nevyplatí.

Co vše jste mohli zažít na Veletrhu JobChallenge?

15. 12. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Veletrh JobChallenge. Byli jste letos? Pokud ne, tak vězte, že jste přišli o největší veletrhu pracovních příležitostí pro studenty a absolventy VŠ. Kariérní centrum MU společně s další poradenskými a kariérními centry MENDELU a VUT v Brně akci už tradičně pořádá přímo v Brně. Přečtěte si, jak letošní ročník vypadal a inspirujte se na další rok.

Co se vám hodí na startu VŠ vědět?

7. 9. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Vzpomínáte na malé a velké přestávky, hodnocení od 1 do 5 a přezůvky? Tak s tím se na Masarykově univerzitě nesetkáte. Jak jste se dozvěděli na Prvákovinách ve Scale – základním pravidlem pro přežití prvního semestru je si uvědomit, že VŠ není SŠ.

Prvákoviny 2017 – to chceš zažít!

6. 6. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Přihlas se na Prvákoviny 2017 a ulehčit si start vysokoškolského života. Nejenže potkáš nové spolužáky ještě před začátkem semestru, ale také se dozvíš tipy a triky, jak úspěšně zvládnout studium bez zbytečného stresu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19