Blog KC

Porovnání Velké čtyřky – jak se liší nástupní mzdy a výběrka?

18. 4. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Případové studie, přijímací testy nanečisto, ale také pokec o tom, jak vypadá běžný pracovní den. To všechno jste mohli zažít 16. dubna na Workshop Day s Velkou čtyřkou na ESF. Na začátku akce porovnávali zástupci společností rozdíly mezi výběrovými řízeními, výší mezd i pozicemi, které nabízejí v Brně.

Číst více

To nejdůležitější z veletrhu státní správy a neziskových organizací MUNI jobNEST

4. 4. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Nabídky zkrácených a plných úvazků, nadšení zaměstnavatelé i tipy, jak zaručeně uspět u pohovoru. To jste mohli zažít 3. dubna na veletrhu státní správy a neziskových organizacích MUNI jobNEST. Přečtěte si, jaké to bylo.

Číst více

Umíte jazyky? Postavte na nich svou kariéru

14. 3. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Polština, maďarština, turečtina, nizozemština… Umíte jeden z těchto nebo dalších specifických jazyků? Pak pro vás nastal čas pracovní hojnosti. Do svých řad vás chtějí nejen společnosti IBM, Infosys, James Cook Languages, Kiwi.com i Zebra Technologies, ale i spousta dalších.

Číst více

Jak na zahraniční pobyty? Vyjeďte na zkušenou aspoň na chvíli

21. 2. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Zahraniční zkušenost je nejlepším přítelem vysokoškoláka. Proč? Protože taková položka v životopisu značí, že jste samostatní, flexibilní, umíte využít cizí jazyk v praxi a nebojíte se nového prostředí, ani neznámých situací.

Číst více

Hlavní partner

Partneři