Blog KC

Práce v auditu a financích. Co obnáší a jak ji získat?

11. 4. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Možnost rychlého kariérního růstu a skvělé mzdové podmínky jsou synonyma pro práci v auditu a financích. Přečtěte si, co všechno o tomto oboru zaznělo 10. 4. a zjistěte, jaké schopnosti má ideální kandidát a jak probíhá výběrové řízení. 

Číst více

Práce v Customer Care – smysluplná práce s jazyky

14. 3. 2018, Magda Drechslerová, Andrea Soukupová

Jak využít jazykové znalosti naplno a získat díky nim práci? To už ví účastníci Industry ShowCase: Kariéra s jazyky v Customer Care. Pokud jste ji nestihli, tak nezoufejte. Všechno důležité jsme pro vás sepsali!

Číst více

Jak se nejlépe připravit na budoucí zaměstnání? (Sebe)vzděláváním

22. 2. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Ovládat učivo probírané na přednáškách a cvičeních je základ. Základ, na kterém se dá budovat váš další rozvoj, znalosti a samozřejmě kariéra. Spolu se svými spolužáky díky studiu VŠ stojíte na stejné startovací čáře, ale díky dalšímu sebevzdělávání můžete před nimi získat náskok při hledání stáží, praxí či prvního zaměstnání.

Číst více

Jak na pohovor? Zapomeňte na poučky a buďte sví!

30. 1. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

V rámci výběrového řízení budete s největší pravděpodobností absolvovat i osobní pohovor. Možná už si hledáte, na co se ptát a jak odpovídat… Jenže našprtanými frázemi nikoho neohromíte a na stejných webech hledají poučky pravděpodobně i jiní kandidáti.  Jak se tedy odlišit a zaměstnavatele opravdu zaujmout? Buďte především sami sebou!

Číst více
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Hlavní partner